Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan élitek meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan élitek meg, ha exetek egy idő után öngyilkos lenne mert szakítottatok vele?

Figyelt kérdés
A szakítás oka csupán annyi nem értétek be vele mert jött aki sokkal jobb. Holott jó volt hozzátok.
2012. jún. 20. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú áldozat?
2012. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet exemmel és sokszor fenyegetett hogy ha nem leszek vele megöli magát én ezért maradtam mellette mint barát igy az akkori párom távolodott el tőlem, és nagyon nehéz volt de a az ex nem ölte meg magát és mikor képes volt megszakitani végre velem a kapcsolatot helyre jött.
2012. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Javítás: lenne helyett lett
2012. jún. 20. 21:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok, de ha nem az volnék, akkor egy ilyen önző, alattomos, érzelmi zsaroló, tróger senkiházit úgy tiltanék le mindenhonnan, mint a szél. Kösse fel magát, ha annyira akarja.
2012. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tényleg öngyilkos lett??
2012. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha az lett, ne sajnáld! azt fogják hinni, hogy kifizetődő fenyegetőzni, vagy megtenni. Pedig nem.
2012. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Én őszintén hiszem, hogy lesz.rnám. Ez egy sunyi, alattomos, mocsok érzelmi zsarolós módszer, ami talán a kislányoknál meg a labilis idegzetű nőknél válik be.

Bár nem tartom valószínűnek, hogy valaha is összejönnék olyan szerencsétlen sráccal, akinek annyi az össz képessége, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik, de ha mégis, hát mondanám, hogy hajrá. Valszeg annyira felháborítaná a közönyöm, hogy ki is ábrándulna belőlem.

Bár a kérdés nem erről szólt, ha nem is szólna róla, csak öngyilkos lenne, meg már mit csináljak vele? Elég hülye döntés lenne... És ha túlléptem, sajnos nem tudnám sajnálni, miattam aztán senkinek nem érdemes öngyilkosnak lennie.

21L

2012. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülnék, majd sürgősen dolgozni kezdenék az emberismeretemen, hogy legközelebb nagy ívben elkerüljem az őrülteket.
2012. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Solarian ***** válasza:
100%

Na megálljon a fáklyás menet. Hülyeségeket ne csináljál jó?

Amúgymeg ha jól értem, te itt azon kivül hogy kicsinálod magad (egészségedre) még tönkre is tennéd valakinek az életét akit szerettél. Ebben hol a logika?

Amúgy csaj helyébe, ha ilyennel fenyegetőzne az illető, jól pofánvágnám.

2012. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előtte is éltél valahogy, és valószínűleg nem azért szerettél belé, mert jó volt hozzád.
2012. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!