Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már szét kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már szét kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Voltatok már a felesleges 3.? Mi történt?
2012. máj. 29. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam harmadik csak utolag tudtam meg hogy az voltam de nem szakitottam szét öket.
2012. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és leliismeretfurdalásom volt!!

De mivel olyan nagy a szívem, ezért hagytam őt,h visszataláljon a régihez!

2012. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
57%
Nem sz@rok más poharába... Soha... Még megvan a gyári gerincem...
2012. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mosolyogj! ***** válasza:
59%
nem, még soha...
2012. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk még nem derült ki h van egy 3. is (én)..de remélem nem is fog..a lánynak nem fáj ha nem tudja, nekem meg így is jó...
2012. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt szokták mondani az illetőre hogy milyen szemét meg stb... , de én meg akkor is kiállók amellett hogy ha két ember tényleg annyira szereti egymást, akkor semmi pénzért nem lehet őket szét szakítani, ha meg mégis, akkor meg alapból nem az igaziak egymásnak....
2012. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, akiket szét lehet szedni, azok nem is valók egymáshoz, de akit mástól szedek el, azt én sem tartanám meg, mert sose bíznék meg benne.


Amúgy engem már csalt meg barátnőm, amikor külföldön melóztam, hogy megteremtsem a közös életünk alapjait.

De beláttam, hogy jobb ez így, nem való hozzám egy ilyen nő, aki 2 héttel kiutazásom után összeszűri a levet egy ismerősével. Még az a jó, hogy kiderült, nem tudtak átverni és szakítottam vele elég keményen.

2012. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vetemednék ilyesmire soha tudatosan.


Az pedig nem érv, hogy ha egy kapcsolat normálisan működik, akkor nem lehet tönkretenni. Vannak bizonyos erkölcsi, társadalmi és emberi normák, amelyeknek minden ember szívében helyet kéne kapniuk. Lehet, hogy valaki vevő lenne rám harmadik félként, bennem akkor is lesz annyi erkölcs, és annyi tartás, hogy ne váljak gusztustalan féreggé a magam szemében. Persze sokan tükörbe tudnak nézni ezek után. Ők megérdemlik azt a belső szegénységet, amit az élettől kaptak.

2012. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én szakítottam már szét. az exbarátommal jöttem össze újra, akinek 2 hete volt új bnője. mellesleg a csajt amúgy is utáltam más okokból is. szóval ők szakítottak miattam, mi meg újra összejöttünk:)
2012. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!