Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kellene tenem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kellene tenem, elmondjam?

Figyelt kérdés

Szombaton hazibuliba voltunk a baratommal, o eleg sokat ivot igy "kidolt" hamar. Ideges lettem es kimentem az erkelyre levegozni a legjobb haverja utanam jott beszelgetunk es megcsokolt.

Azonnal eltoltam magamtol, almomba sem gondoltam hogy kepes ilyesmire. Bocsanatot kert, en zavarba voltam es azt mondtam felejtsuk el.

De azota nagyon rosszul erzem magam, mert en mindent elmondok a paromnak es ezt nem akarom. Felek hogy ram is haragudna vagy megutalna a baratjat gyerek koruk ota baratok, kozel husz eve.

El kellene mondanom? Vagy majd elmulik magatol ez a rossz erzes?


2012. szept. 25. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, bár bennem fel sem merülne, hogy esetleg elhallgatom. Te nyilván más vagy.
2012. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tenném. Ennyi még belefér....
2012. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elakartam de ugye a bulin nem tartott mertekey es..

Masnap meg rosszul volt, hetfon nem volt alkalom ma meg mar kedd es csak ugy megy az ido... esetleg mar az is gond miert csak most szolok

2012. szept. 25. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:

A barátod helyébe, még a mai nap folyamán megkeresnék a titokzatos csókolózóst...

20/F

2012. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Minek mondanád el?

Ő nem szégyelli magát, mert berugott, másnaposan használhatatlan??

Minek vitt el a buliba, ha fontosabb volt hülyére innia magát?

Az ő rossz érzése,.?

Tudod, Téged is jellemez, hogy milyen a barátod...

Aki beéri egy piálós hapsival,arról nincs ám nagy véleménye a környezetének...

Gondolat ébresztésnek remélem elég volt...

2012. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem pialos. Felelosgegteljes ember, faradt volt es ideges ( a munkaja miatt). Ritkan iszik es mar kevestol is nagyon betud rugni, nem erzi mikor eleg csak ha mar keso. Aki osmer tudja milyen vagyok es azt is hogy a parom milyen, a te velemenyed rolam meg abaszolut hidegen hagy hisz nem is ismersz
2012. szept. 25. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Mit kell szegény csajt csesztetni? Meg a párját? Mintha itt mindenki antialkoholista szent lenne.... Hagyjuk már.

Kérdező: mondd el, nem te akartad, ő csókolt meg. Tisztázd ezt minél előbb.

2012. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! es milyen volt a csok ;)
2012. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én véleményem hidegen hagy, mert nem ismerlek ?

A tényekre válaszoltam, ennyit közöltél...

Na, az ilyenek miatt nem kell válaszolni a kérdésekre..

Nem kéretlenül válaszoltam, TE kérdeztél..

Máskor ird ki, milyen választ akarsz: nondjuk negativ válasz esetén megsértem a válaszadót..

2012. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Olvas!!!

Azt irtam, hogy ROLAM! Hidegen hagy hogy mit gondolsz rolam!

Nem a kialakult helyzetrol! Ha csupan leirod a velemenyed Zivesen veszem es megfontolom, de miert kell szemelyeskedni??

Rolam velemenyt formalni egy kerdes alapjan???

2012. szept. 25. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!