Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet csalja a pasija....

Barátnőmet csalja a pasija. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Véletlenül megláttam a barátnőm pasiját egy másik csajjal csókolózni. Egyébként 3 éve vannak együtt. Fordított esetben én szeretném tudni, de a barátnőm imádja és tudom, hogy nagyon összetörne. Le is fotóztam őket bizonyítékom is van. Nem tudom mit csináljak. Úgy sajnálom szegényt. Elmondjam neki?
2012. júl. 26. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Hát, ha véletlenül kibékülnek később, akkor te leszel a rosszakaró. Én kimaradnék, ezek előbb-utóbb kiderülnek.


Ha korábban nem állapodtatok meg, hogy mi legyen ilyen helyzetben, akkor én nem hozakodnék elő vele.

2012. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 medve5 ***** válasza:
52%

Bármit teszel te csak rosszul jöhetsz ki belőle.

Ezekből a dolgokból legjobb kimaradni.

Csinálj egy e-mail fiókot valami fal névvel és küldd el a képeket a barátnődnek.Így kimaradhatsz a balhéból.

2012. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Neked van barátod most?

Amikor legközelebb találkoztok mond meg a barátnődnek, hogy ha téged megcsalna a pasid és Ő tudná, te mindenképp tudni akarod! És kérdezz rá, és te ?!

És ha azt mondja, hogy igen akkor megmondhatod, hiszen ha nem mondanád meg akkor a barátnődnek hazudnál...:/

2012. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Én elmondanám, mert én is szeretném ha a barátnőm, ha már a barátnőm, nem hagyná, hogy átverjenek. Nem azért barátnő?!

Persze, ha elhangzott köztetek olyan beszélgetés, hogy ő nem akar tudni ilyesmiről, akkor ne. Mert ugye ilyen is van.


#: Persze, nem elég hogy megcsalják még a barátnője is hazudjon neki?! -.-"

2012. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
#2 akart lenni a #.
2012. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is az a legjobb ha egy kamu e-mailről küldöd el a képet
2012. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom Te milyen viszonyban vagy a barátnőddel, de én azonnal elmondanám, nem kérdés, hogy kinek hinne. Ahogy én is ezt várnám.
2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
70%
Én biztos hogy elmondanám!
2012. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Találd már fel magad, Butuska!
2012. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom lányoknál hogy van ez, de én fiúként legalább 5 haveromról tudom, hogy hol mikor kivel hogyan hányszor csalják a barátnőiket.. és néha nagyon szívesen elmondanám, mert a lány jobbat érdemel, de sajnos köt a férfi becsületszó.
2012. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!