Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Barátnőmet a háta mögött...

Barátnőmet a háta mögött szidják, mert nem szoptat, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Egy játszótérre járunk, múlt héten egyik nap ő nem tudott lejönni. 2 anyuka, akikkel elvileg barátok elkezdtek róla beszélni hogy csodálkoznak, hogy ilyen jó anya lett, ki sem nézték volna belőle mert tápszerez, de hát vannak ilyen csodák.

Legszívesebben felpofoztam volna őket.


Elmondjam a barátnőmnek, vagy tartsam meg magamnak?


2012. máj. 30. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ne mondd el neki, minek idegesítenéd vele?
2012. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell elmondani, jó anyuka és ez a lényeg.
2012. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Úgy bírom, hogy egyeseknek csak az anya aki tud szoptatni!!!Bennem is annyi ideg volt emiatt.. :( Annyira beleverik ezt az emberbe.Szinte csalódás volt mikor nem tudtam szoptatni...pedig a babámnak jobb volt a tele poci, mint szenvedni velem... :/

Én simán megmondtam volna a magamét..

2012. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudott vagy nem akart szoptatni???


Egyébként elmondanám,tudja csak hogy kikkel ne álljon szóba!

2012. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krisztivan ***** válasza:
56%
Ha az én barátnőmről lett volna szó akkor én ott helyben tisztáztam volna,hogy mit is gondolnak róla!Szerintem ez lett volna a barátság,nem pedig utólag keverni azt a bizonyost:-))Bocsi.
2012. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudott szoptatni.


Ott és akkor teljesen lefagytam. Persze mondtam, hogy nem az ő hibája hogy nem tud szoptatni, de ők mondták hogy olyan nincs, hogy nincs elég tej. Nem akartam nagyon belemenni.

2012. máj. 30. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem tudott,pláne nem értem,hogy mondhattak ilyet.Én megmondanám a barátnődnek!
2012. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tuti megmondanám. Lássa, hogy kik a "barátnők".
2012. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja mert nekik a 2 mellükből ömlött a tej, azt hiszik, hogy többek bármely más anyánál, de főleg annál aki tápszerezi a babáját!Hát tudod kinek kéne ilyen kicsinyes lelkű barátnő!!!A fenének se..és mond meg szépen, aztán remélem kiosztja az ilyen mindentudó nagyokos anyucikat..(ez undorító)
2012. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!