Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet csalja a pasija....

Barátnőmet csalja a pasija. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Véletlenül megláttam a barátnőm pasiját egy másik csajjal csókolózni. Egyébként 3 éve vannak együtt. Fordított esetben én szeretném tudni, de a barátnőm imádja és tudom, hogy nagyon összetörne. Le is fotóztam őket bizonyítékom is van. Nem tudom mit csináljak. Úgy sajnálom szegényt. Elmondjam neki?
2012. júl. 26. 17:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én simán elmondanám, mástól is kötelezően elvárnám, hogy segítsen nekem, ne egy senkiházival legyek együtt!

Bár számíts rá, hogy fújni fog rád, de ne érdekeljen, ha így lesz ne adj Isten, legalább kap egy esélyt, hogy jobb élete legyen.

2012. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

jó ez hülye ötlet de ha veszel egy sim kártyát, és arról küldöd el, vagy csinálsz egy kamu emailt és arról?


bár ha jó barátok vagytok és van fényképed, akkor, én a helyedben elmondanám. ha nem szólsz akkor az lesz a baj hogy tudtad, amikor kiderül... és ha van fotó a srác le sem tudja tagadni.

2012. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Sokszor a rossz hír hozójára haragszik az ember... Na meg a tini lányok nagyon hülyék tudnak lenni főleg ha szerelmesek, szóval nagy esély van rá, hogy a barátnőd megbocsájt neki. Lehet én is a névtelen e-mailt javasolnám, mert lehet a barátnőd még megalázóbbnak érezné ahogy ezt a szemébe mondod. Viszont az is jó ötlet hogy elmondod a srácnak hogy láttad és vallja be vagy te mondod el.
2012. júl. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!