Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet csalja a pasija....

Barátnőmet csalja a pasija. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Véletlenül megláttam a barátnőm pasiját egy másik csajjal csókolózni. Egyébként 3 éve vannak együtt. Fordított esetben én szeretném tudni, de a barátnőm imádja és tudom, hogy nagyon összetörne. Le is fotóztam őket bizonyítékom is van. Nem tudom mit csináljak. Úgy sajnálom szegényt. Elmondjam neki?
2012. júl. 26. 17:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

"köt a férfi becsületszó."


Becsületszó köt a hazugságra... ?

2012. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%

Magyarországon miért van ekkora divatja a sunyi, névtelen "feljelentgetésnek"?


Ha elmondod neki, akkor vállald fel magad. Nagyon gerinctelen megoldásnak tartom a névtelen bemószerolást.

2012. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszem erről kéne szólnia a barátságnak. Vagyis az őszinteségről. Nem pedig a képmutatásról, az egymás szemébe dicsérésről, háta mögött pedig kinevetésről. De a nők többsége alapból képtelen az őszinteségre... hát nekem ezért nincsenek barátnőim.
2012. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen történne vele, akkor először a barátjával beszélnék, hogy tudok a dolgokról, le se tagadhatja, mivel fényképed is van. Rákényszeríteném, hogy mondja el, ha nem tenné meg, akkor beszélnék a barátnőmmel is ez ügyben.
2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi pont ezt vettük példának etikaórán. A tanár azt mondta, hogy ilyenkor az a helyes, ha a pasinak megmondod, hogy tudsz róla, és vagy ő vallja be a barátnőjének, vagy te fogod elmondani. Ezután ha a pasi nem vallja be a csajnak, akkor neked kell szólni, mivel a barátnőd...
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy a 14. hozzászóló is ezt írta :)
2012. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Természetesen mondd el neki, mert csak így várhatod el te is, hogy ha téged fog megcsalni a pasid, neked is azonnal elmondják, hasonló jó barátok.
2012. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan elmondanám.
2012. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

Elmondanám a pasinak, hogy tudom és vagy bevallja vagy én mondom el, de azt nem köszöni meg.

Nem csak akkor kell barátnőnek lenni, amikor lakkot vesztek, meg közösen vinnyogtok egy szép ruha fölött, hanem a sz@rban is.

2012. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 renji7575 ***** válasza:

Őszintén??

Két kimenetel..

nézzük az állásokat:

ha elmdondod neki és véletlen újra összejönnek.. rád lehet másképp tekintenek..

ha viszon nem mondod el neki és valahogy ő rájon a dolgokra akkora cseszheted a bizonyítékodat mer elege lesz belőled hogy nemmondtad elneki..

Ha ügyesen eltudod rendezni a dolgokat.. akkor inkovnyitóban beavathatod

nehéz dolog mert csak 2 kimenetel.. pontosabban 2,5:d

de kitudja lehet talán jobban éreznéd magad ha kiderülne.

sok sikert a döntéshez ;):D

majd írj hogy mit választassz:D

2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!