Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 96 kilósan is találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96 kilósan is találhatok magamnak párt?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 96 kg. Csinosan öltözködöm, nőies vagyok, csak hát ez a sok háj... (Most a fogyókúráról ne beszéljünk, fogytam már 30 kg-t, de nagyon nehéz a betegségem mellett fogyni. Havi 1 kg ha lemegy, akkor örülünk a dietetikusommal és a személyi edzőmmel.)


Most lett vége egy kapcsolatnak, nem nagyon járok el sehová, mert nincsenek barátaim. Társkeresőzök, de hát persze, hogy most nem érdeklődik senki irántam.. Ott tartok, hogy feladom..


Van egyáltalán olyan férfi, aki csinosnak talál egy kövér lányt és nem ábrándozik átlagos testalkatú lányokról?


2012. szept. 25. 14:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
én 120 kilósan szedtem rendesen a pasikat,meg kérdeztem őket hogy miért???azt mondták hogy a kisugárzásom miatt...azóta fogytam jó pár kilót meg még fogok is fogyni
2012. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

Ne add fel! Igen lehet jó pasid.

Én meg a nővérem is kövérek vagyunk habár én most kezdek lefogyni.

Szóval a nővéremnek most úgy néz ki hogy lesz egy jó pasija. Nagyon jó képű és izmos. És aranyos hozzá. Szerintem tuti pasi!!

Fog az majd sikerülni neked is!

2012. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ha már csak magamból indulok ki, nem is tudnék elképzelni magam mellett egy vékony csajszit, pedig nem vagyok egy nagy állat.. Szóval kimondottan duci-fan vagyok! és határozottan állítom, ugyan ritkaság, de nem vagyok ezzel egyedül! Feladni pedig sohasem szabad!
2012. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
hát nekem a 160 cm-hez is olyan 60 kg az ideális,az 50 nekem már kevés(kövezzetek kövezzetek:),mivel én sem a 60 kilós páwa style-t képviselem.különbözőek vagyunk.oké hogy a többségnek a lehető legtökéletesebb kell,de az hogy valaki soha senkinek nem fog tetszeni h.lyeség!
2012. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most jobban érzem magam egy kicsivel.. Jó, hogy vannak ilyen férfiak, akiknek bejönnek a duci lányok. Még jobb, hogy van akinek csak ducik jönnek be :)

Azt hiszem felhívom az expáromat. Egyszer mondta, hogy neki nem is tetszenek a vékony lányok.. Hát remélem neki is csak a ducik jönnek be :P

2012. szept. 25. 16:47
 46/46 menta34 ***** válasza:

Szerintem ne sajnáld magad, nő vagy és ez nagy előny, mert bármikor találhatsz partnert, alkalmit legalábbis biztos. Nézd meg csak a kommentek között hányan nyaltak hátha megdughatnak - egy előnytelen pasi meg sehol sincs, ha olvasod a GYK-t hány pasinak kommenteltek nők, hogy jók úgy ahogy vannak? egynek se.

Szóval nincs rossz dolgod, ne keseregj. A fogyókúrát azért ne hagyd abba, ez nem csak külsőre hanem az egészség miatt is fontos.

Pszihomókus kérdés. Szerintem van ingyenes és sokkal jobb alternatíva, úgy hívják, hogy barát/barátnő :)

2012. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!