Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 96 kilósan is találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96 kilósan is találhatok magamnak párt?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 96 kg. Csinosan öltözködöm, nőies vagyok, csak hát ez a sok háj... (Most a fogyókúráról ne beszéljünk, fogytam már 30 kg-t, de nagyon nehéz a betegségem mellett fogyni. Havi 1 kg ha lemegy, akkor örülünk a dietetikusommal és a személyi edzőmmel.)


Most lett vége egy kapcsolatnak, nem nagyon járok el sehová, mert nincsenek barátaim. Társkeresőzök, de hát persze, hogy most nem érdeklődik senki irántam.. Ott tartok, hogy feladom..


Van egyáltalán olyan férfi, aki csinosnak talál egy kövér lányt és nem ábrándozik átlagos testalkatú lányokról?


2012. szept. 25. 14:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sértésből mondom ezt, de pszichológushoz nem szeretnél fordulni? Az egyáltalán nem normális, hogy vagdostad magad.Meg, hogy nem hitted el, hogy kellesz a pasiknak és inkább kidobtad őket, önbizalmaddal is gondok vannak.
2012. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy-alulműködés, de nagyon rosszul reagál a szervezetem a gyógyszerekre. Végigpróbálgattam már szinte az összes kapható gyógyszert, mégis mindig magas volt a TSH-m.

Most szedek egy gyógyszert, de ez sem válik be, a doktor úr szerint maradnom kell ennél, mert egyszerűen nincs több gyógyszer...

A TSH-m még mindig 6 körül van :(

2012. szept. 25. 14:43
 33/46 A kérdező kommentje:
Jártam, de 2 hetente 1 óra volt csak, magánra meg nincs pénzem. És hát ez a kevés nem segített.
2012. szept. 25. 14:44
 34/46 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképp pszichológust javaslok neked.Hiszen itt leírtad, hogy csinos vagy, adsz magadra, csak kilépsz az utcára és összehasonlítgatod magad.Ezt így nem lehet, ez megkeseríti az életed.
2012. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Próbálok ezen egyedül változtatni és elhinni, hogy én is szép vagyok, de annyira nehéz..

Főleg, ha van párom. Mi van akkor, ha ő is összehasonlítgat, és azt gondolja, hogy annak a lánynak mennyivel szebb, vékonyabb combja van, mint nekem...

2012. szept. 25. 14:48
 36/46 anonim ***** válasza:
A pszichológus hülyeség! Saját tapasztalat... Többet árt, mint használ...
2012. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Igen, értem , amit mondasz, de mikor az ember eljut oda, hogy annyira gyűlölje a saját testét, hogy ártson magának, sőt, elrondítsa, hisz a vágások nem szépek, ott egyedül nem tudja megoldani a problémát.Tudom, mert én is ilyen voltam.
2012. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, ha jóhoz mész nem az.De kb 100-ból 2 van aki jó.Szóval nehéz találni egy jót.
2012. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
A vágásokból egyedül sikerült kimásznom, már csak ez a problémám, hogy hasonlítgatom magamat másokhoz.
2012. szept. 25. 14:56
 40/46 anonim ***** válasza:

Aaprfff...Én is hasonlítgatom, és épp ez a baj! Én például külföldön élek, magyaroktól elszigetelve gyakorlatilag, párom is idevalósi (Svájc), és amikor összejövetel van, vagy csak összefutunk a családdal, haverokkal, én hiába tudok németül, kussolok, nem merek megnyikkanni...Sokszor érzem azt, hogy páromnak könnyebb lenne egy idevalósi nővel...

Tudom, miről beszélsz! De tudod mit? olyankor bennem van az is, hogy: "ba..átok meg, én meg magyar vagyok, ti meg minálunk pislognátok egy szó nélkül:)" ettől jobban szoktam lenni sokkal:) Te gondolj arra, hogy van, aki így is szeret, megért, vissza akar kapni! Azért az nagy szó, ha küzdenek valakiért, értem még nem küzdött senki...:)

Nyugodj hát meg:)

2012. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!