Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 96 kilósan is találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96 kilósan is találhatok magamnak párt?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 96 kg. Csinosan öltözködöm, nőies vagyok, csak hát ez a sok háj... (Most a fogyókúráról ne beszéljünk, fogytam már 30 kg-t, de nagyon nehéz a betegségem mellett fogyni. Havi 1 kg ha lemegy, akkor örülünk a dietetikusommal és a személyi edzőmmel.)


Most lett vége egy kapcsolatnak, nem nagyon járok el sehová, mert nincsenek barátaim. Társkeresőzök, de hát persze, hogy most nem érdeklődik senki irántam.. Ott tartok, hogy feladom..


Van egyáltalán olyan férfi, aki csinosnak talál egy kövér lányt és nem ábrándozik átlagos testalkatú lányokról?


2012. szept. 25. 14:17
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Mert az régen volt, és valami megváltozott. Azt hiszem az önbizalmam lett sokkal kevesebb és ez kihat a kisugárzásomra is.

Nagyon hülyén és hihetetlenül fog hangzani, de 120 kilósan boldogabb voltam, több önbizalmam volt, és olyan pasijaim voltak, hogy hűha.. Sportos, izmos, tipikus álompasik.. És még én dobtam őket... :/

2012. szept. 25. 14:28
 12/46 A kérdező kommentje:
Különben 21 éves vagyok.
2012. szept. 25. 14:29
 13/46 Jumbozorzje válasza:
Akkor hizz vissza 120 kg-ra es meg van oldva a problema!
2012. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
találhatsz, nyugi. csak türelmesnek kell lenned.
2012. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 ASOT ***** válasza:

jah, visszahízni minden bizonnyal gyorsabb lenne mint lefogyni :)


dehát az emberek változnak, ez olyan minthogy "tavaly még jól éreztem magam rövid hajjal, ma meg el sem tudnám képzelni h rövid hajam legyen"

2012. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

De tényleg létezhet olyan pasi, aki ne akarna átlagos testalkatú barátnőt?

Az előző kapcsolatomnak is emiatt lett vége, mert nem hittem el, hogy van ilyen...

2012. szept. 25. 14:32
 17/46 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2012. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Hát, nem lenne gyorsabb, mert mostanában már étvágyam sincs, örülök, ha 1000 kcal-t magamba tudok tömni és nem hányom ki.
2012. szept. 25. 14:32
 19/46 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de őszinte leszek! Brutális a testsúlyod, majdnem olyan vagy, mint párom (ő férfi, és vagy 180 cm magas), ha nem beteg vagy, fogyj le nagyon gyorsan, mert szerintem nem normális ez a testsúly! Én nem mondom, hogy fogadd el magad, ez hülyeség! Ez a szívednek is rossz!!!

Nem szemétségből momdom, de FOGYJ!!

2012. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Gondolom még véletlenül sem olvastad el a leírást.

Én kövér vagyok, de legalább nem hülye.. :)

2012. szept. 25. 14:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!