Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 96 kilósan is találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96 kilósan is találhatok magamnak párt?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 96 kg. Csinosan öltözködöm, nőies vagyok, csak hát ez a sok háj... (Most a fogyókúráról ne beszéljünk, fogytam már 30 kg-t, de nagyon nehéz a betegségem mellett fogyni. Havi 1 kg ha lemegy, akkor örülünk a dietetikusommal és a személyi edzőmmel.)


Most lett vége egy kapcsolatnak, nem nagyon járok el sehová, mert nincsenek barátaim. Társkeresőzök, de hát persze, hogy most nem érdeklődik senki irántam.. Ott tartok, hogy feladom..


Van egyáltalán olyan férfi, aki csinosnak talál egy kövér lányt és nem ábrándozik átlagos testalkatú lányokról?


2012. szept. 25. 14:17
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Amíg nem fogadtam el magam (amikor elkezdtem fogyózni, és leadtam 10 kg-t), egyáltalán nem fogadtam el magam, olyan szinten utáltam a testemet, hogy az utcára nem mertem kimenni. Az ocsmány testemet azzal büntettem, hogy vagdostam mindenhol.


Szóval ne mond légyszíves, hogy ne fogadjam el magam, elég volt az a pár hónap ebből a szempontból.

Szerintem csinos vagyok, de lehetek csinosABB is.

2012. szept. 25. 14:36
 22/46 anonim ***** válasza:
Miért? nem írtam sértőt remélem!
2012. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Az jó dolog, hogy annak tartod magad, kérdés, hogy más is annak tart-e.
2012. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Általában baszogatni szoktam a kérdezőket, de most jófej leszek, de csak mert sorstárs vagy;)


Natehát. Télleg ne add fel, de ne görcsölj. Meglepően sok pasinak bejönnek a teltebb idomok (itt most nem az elfolyó hájról beszélek, hanem a van mit fogni rajta-ról). Saját példám: 2010. októberében kezdtem el fogyózni, 120 kg volt az indulósúly (165-167 centi körül vagyok). 2010. december - 2011. január környékén már 90 kg körül voltam, sokkal jobban éreztem magam a bőrömben, kezdtem csinosnak látni magam. Ekkortájt regisztráltam társkeresőre. Sokan csak hülyítettek, de azért elég sok "partner" is akadt. Alkalmiak, persze, de akkoriban arra volt szükségem. Tartottam a diétát, folytattam a sportot, jelenleg 70 kg körül vagyok.


Azt akarom ezzel szemléltetni, hogy NEM SZABAD FELADNI! Bele kell feccölni az energiát, kitartónak kell lenni, de mindent csak ésszel!


Dietetikus miért kell? Tapasztalatom szerint betegség miatt meghízók jóval kevesebben vannak, jóval ritkábban fordulnak elő, mint ahogy gondolnánk... Én is azt gondoltam, hogy vmi hormonzavar miatt vagyok kövér, mert hiszen én "épp csak csipegetek". Nem! Visszagondolva látom, hogy zabáltam, rengeteget ettem, és nagyon sok kövér embernél ez a probléma: azt gondolják, alig esznek, miközben 5 embernek elegendő mennyiségű kaját bezabálnak a nap folyamán. Meg kell tanulni odafigyelni, mert igenis lehet enni csokit, cukrot, édességet, a hangsúly a MÉRTÉKen van!


Ja, én mindenféle külső segítség nélkül csináltam ezt végig.


26L

2012. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Nem sértő, csak nagyon sokat kellett változtatnom a gondolkodásomon, hogy ne gyűlöljem magam a testem miatt.

Még mindig vannak olyan napjaim, amikor tükörbe nézek és 400 kg-os embernek látom magam, akkor inkább visszafekszek aludni, mert abból a napból semmi jó sem sülhet már ki.

2012. szept. 25. 14:38
 26/46 A kérdező kommentje:
Nekem viszont tényleg betegségem van, és szigorú diétát kell tartanom, ehhez kell a dietetikus.
2012. szept. 25. 14:38
 27/46 anonim ***** válasza:

Jaj, te:( Nem akartalak megsérteni!! Persze, fogadd el magad, de jó, hogy akarsz változtatni! Hidd el, nem ócsárolni akarlak!Tudom, milyen az, amikor valaki nem tetszik magának...

Én évekig hallgattam hogy csunya vagyok, és el is hittem, én még a mai napig nem szeretem magam, annak azért örülök, hogy te megbékéltl magaddal:)

2012. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
PCO?
2012. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj priviben:)


23l

2012. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Igazából az exbarátomat is egy ilyen depis időszakban dobtam ki, azóta próbál visszaszerezni, de amíg ilyen lelkiállapotban vagyok, inkább nem reagálok rá...

Amúgy tényleg csinos vagyok szerintem, és ezt a béka segge alatti önbizalom mellett mondom. Előnyösen öltözködöm, nem folyok el, jó cuccokat hordok, stb. Annyi kövér lányt látok, akik kifolynak a ruhájukból.. Nem értem, hogy nincs önkritikájuk...


De ahogy kilépek az utcára és szembejönnek velem a vékony lányok,elszáll minden csinos-vagyok gondolatom és 1 nagy semminek érzem magam :(

2012. szept. 25. 14:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!