Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 96 kilósan is találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96 kilósan is találhatok magamnak párt?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 96 kg. Csinosan öltözködöm, nőies vagyok, csak hát ez a sok háj... (Most a fogyókúráról ne beszéljünk, fogytam már 30 kg-t, de nagyon nehéz a betegségem mellett fogyni. Havi 1 kg ha lemegy, akkor örülünk a dietetikusommal és a személyi edzőmmel.)


Most lett vége egy kapcsolatnak, nem nagyon járok el sehová, mert nincsenek barátaim. Társkeresőzök, de hát persze, hogy most nem érdeklődik senki irántam.. Ott tartok, hogy feladom..


Van egyáltalán olyan férfi, aki csinosnak talál egy kövér lányt és nem ábrándozik átlagos testalkatú lányokról?


2012. szept. 25. 14:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Van, miért ne lenne?
2012. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Jumbozorzje válasza:
Mennyi idos vagy?
2012. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, nézd válaszoltam a kérdésedre. Azért nem mert duci vagy, nem fogsz összejönni egy mesebeli herceggel.
2012. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Mert az ideál a 160 centihez az 50 kg, mindenhol ilyen csajok vannak...
2012. szept. 25. 14:22
 5/46 ASOT ***** válasza:
61%

Most lehet h meg fogsz haragudni és se-ggfejnek fogsz tartani de csak őszinte leszek!


1. igen kövér vagy

2. igen kevés pasinak tetszel

3. nehezen fogsz találni pasit

4. attól h nőiesen öltözködsz attól még kövér leszel, és nem azt fogják nézni hogy hogyan öltözködsz és hogy áll a hajad

5. Ne add fel

6. a helyedben nem foglalkoznék a pasizással és h párt találjak mert annál nehezebb lesz és annál jobban belekeseredsz majd

7. Ettől függetlenül vannak pasik akik a hájas nőket kedvelik, az utcánkban is van 1 srác aki izmosabb sportosabb és mindig 120 kg os barátnői vannak.

Ez olyan 60 házból 1.

8. k*rvanehéz lesz

2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Az exem egy "mesebeli herceg", épp ezért is lett vége a kapcsolatnak. Nem hittem el, hogy tényleg én kellek neki.
2012. szept. 25. 14:23
 7/46 Zoli0325 ***** válasza:
Szerintem nem kell elszomorodnod és feladnod biztos hogy neked is megvan a párod csak még nem találtad meg bár nem tudom a korod de ne add fel!
2012. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Régen annyira könnyen találtam pasit, pedig akkor 120 kg voltam.

Most elszoktam ettől az egésztől, 1,5 évig együtt voltam az exemmel, közben nem randizgattam ugyebár..

2012. szept. 25. 14:25
 9/46 ASOT ***** válasza:

ja és még annyi valóban sok a 160 cm-hez a 96.

ha már 60 kg ra lemennél már jó lenne.


szóval a cél még 36 kg mínusz

2012. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 ASOT ***** válasza:
ha meg volt már pasid 120 kg osan is, akkor meg miért izgulsz??
2012. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!