Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne ez tőlem?

Figyelt kérdés

szakítani akarok a barátnőmmel de félek elmondani és arra gondoltam, hogy lebuktatom magam, hogy egy másik csajjal vagyok az ágyunkban és pont ránknyit

akkor nem kéne kínosan magyarázni hanem pikk pakk meglenne oldva a szakítás

tudom, hogy értelmetlenül hangzik de próbáljatok kézzelfogható válaszokat adni mert nagyon nehéz eset


2012. szept. 20. 14:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy gyökér vagy. Ha megmondod neki, hogy már nem szereted, akkor bezár egy szobába, akkor hogyha megcsalod ennyi erővel, még meg is ölhet. Nagyon hülye vagy. Vagy akkor hagyj neki egy búcsú levelet, pakolj össze és menj el valahova egy időre, szerintem ez a legjobb megoldás. Am meg nagyon egy hülye féreg vagy már bocs, de semmi tisztelet nincs benned, önző dög vagy.
2012. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Elvileg,felnőtt ember vagy és nem tudod neki elmondani mert félsz tőle,hogy bezár!

Van valakim,nem akarok veled lenni stb.Ezt nem kell túlragozni,de szerinted neki az könnyebb ha téged rajtakap valakivel az ágyban??

Hát elég gyerekes vagy!!

2012. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

na jó elég volt a fröcsögésből ha ismernétek a lányt ti is bajban lennétek

nem egyszerű eset most ismertem ki és teljesen alkalmatlan az együtt élésre, még fenyeget is

a beszélgetésből csak az lenne hogy belémfojtja a szót, ütne, és hozzám vágna mindent ami kéznél van

ezért gondoltam arra ha meglát valakivel elrohan bánatában és soha vissza nem jön

2012. szept. 20. 14:35
 24/28 anonim ***** válasza:
Vagy megtép téged is és a csajt is... :)
2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szimplán csak gerinctelenség lenne...
2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Vagy kapásból rátok gyújta a házat :D
2012. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
drukkoljatok ma beszélek akkor vele, lehet tényleg olaj a tűzre, át kell még gondolni, remélem holnap munkára alkalmas állapotban leszek...
2012. szept. 20. 14:46
 28/28 anonim ***** válasza:
azért mondd el hogy mi volt.
2012. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!