Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség volt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt tőlem?

Figyelt kérdés
24 éves lány vok és van barátom már 4 éve.Jól elvagyunk de mielőtt mentünk volna nyaralni eléggé rosszba voltunk állandóan veszekedtünk és nem foglalkoztunk egymással főleg ő velem.Amióta együtt voltunk 1 hetet csak mi ketten és hazajöttünk azóta minden rendben köztünk nagyon szeretem.De van egy srác ő 18 éves és nagyon bejövök neki.Ha én is annyi lennék biztos odalennék érte..DE amikor rosszba voltunk a pasimmal megígértem neki h talizunk 1szer de nem gondoltam komolyan.Túl fiatal meg tudja h nekem van barátom és állítólag neki is van b.nője.Nagyon sajnálom h egyszer igent mondtam és beleélte magát az a baj h nehezen mondok nemet még akkor is ha tudom h vmit utánna nem csinálok meg.Tudom h szemétség volt de azt gondoltam nem veszi komolyan, igazából nem is ismer csak 2szer taliztunk egy tanfolyamon.Most megharagudott de tudom h megint keresni fog...miért nem érti meg h nekem nem fér bele h nem akarok mással találkozgatni?
2011. jún. 23. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért nem érti, mert nyilván nem mondtad neki, hogy komoly kapcsolatban vagy, ha ahragszik nem tudom, minek keres, de akkor se késő nemet mondani
2011. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de mondtam neki h komoly a kapcsolatom azt is mondtam h szeretem a barátomat.Nem ez a baja hanem h nem akarok vele talizni..
2011. jún. 23. 12:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Szemétség volt tőlem?


-Tudom h szemétség volt de ...


Problem?

2011. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de szerinte abba még nincs semmi ha talizunk szerintem meg aki kapcsiba van ne találkozgasson idegennek mondható srácokkal..nem?
2011. jún. 23. 12:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy talit miért nem bírsz ki, ha már megígérted neki? Nem kell egész nap együtt lenni vele, meg nem is randizni kell, de 1-2 órát igazán szánhatnál rá, ha felelőtlen módon ígérgetsz össze-vissza..
2011. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
an nem lenne még nagyobb hülyítés??
2011. jún. 23. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:

"miért nem érti meg h nekem nem fér bele h nem akarok mással találkozgatni?"


igent mondtál neki aztán nem érted h miért nem érti meg hogy nem akarsz vele tallkozni.


fúú de bonyolultak a nők.

2011. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Tudd erről a Pasid? Meg hogy bejön? Kétlem. Háta mögött mégis csak volt vmi,úgyhogy igen, az.
2011. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen tudom...én sem vagyok egyszerű :)
2011. jún. 23. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már leszögezted neki, hogy komoly kapcsolatban vagy, és szereted a párod, akkor miért lenne hülyítés? De találkozó végén ugyanúgy mondhatod, hogy ez nem jelent semmit, csak az ígéretedet teljesítetted.
2011. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!