Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szemétség tőlem? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemétség tőlem? 18/L

Figyelt kérdés
van egy fiú akit nem kedvelek sőt eléggé idegesít.többször megkértem már,h ne írjon nekem msn-en ráadásul elég "erotikus" dolgokat, meg állandóan a szexről beszél na ez mindegy is.Szal egyszerűen nem írok neki vissza.ez szemétség? így békén hagyna végre?
2010. máj. 19. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem az
2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, csak ne add fel és idővel békén hagy.
2010. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Írj vissza hogy vagy leáll, vagy odamész és elfenekeled egy vietnámi papuccsal!

Viccet félreértve, nem az, sőt, én tényleg visszaszólnék neki hogy takarodjon már a fenébe >.>

2010. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

szoktam mondani h hagyjon de mintha falnak beszélnék:) eddig már 3 címét tiltottam meg töröltem szal az hiába:D

köszi mindenki akkor örülök h nem nagy szemétség :)

2010. máj. 19. 21:30
 5/16 anonim ***** válasza:

még te kérdezed h szemétség e ?????

ö piszkál olyanokkal amit te nem szeret

és nem érti meg

szted ki a szemetebb?

ő aki többször felvesz msn re és zaklat? vagy

te ki értelmesen megmondod neki a dolgot

és nem írsz vissza ?

gondolkozz

fogd töröld le és kész újra felvesz urja töröld

miért lenne szemétség,

tőle szemétség h 1 kutya;)

2010. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
fogj egy pasit magadnak és küld rá! ez a legjobb...az én pasim senkit nem enged a közelembe...be vagyok védve már...és élvezem mert engem is elég sokan cseszegettek...néha még most is de elintézem hogy bocs van barátom szeretem imádom ennyi. keressen mást ha ennyire lyukat akar magának.
2010. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

21:45 igazad van csak ilyet még sose csinálam:) általában minden fiú megértette h a nem az nem:D

21:48 hát most veresem meg vagy mi?:D egyébként a legjobb fiú barátom megmondta neki h szálljon le rólam de hát nem :S

2010. máj. 19. 21:50
 8/16 anonim ***** válasza:

ne szólj hozzá kerüld

és igen csatlakozom szólj rokon fiú ismerősödnek mond meg neki csin mintha a pasi lenne és hozd össze h tallizatok az utcán és vegye észre magát.

2010. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jólvan akkor hátha békén hagy:) köszönöm mindenkinek :)
2010. máj. 19. 22:02
 10/16 anonim ***** válasza:
figy, rádír, tiltod, törlöd 5mp-edbe telik. Másnap rádír, tiltod,törlöd. De ne tegyél mellé megjegyzést, valójában ő egy msn troll, és ha feed-eled (reagálsz a hülyeségeire) azzal táplálod, hogy folytassa. Vannak ilyenek, 4. fölösleges regisztráció után megunja..
2010. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!