Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne tőlem?

Figyelt kérdés
Meggyőződésem, hogy az eyik spanomat csalja a csaja. Én pedig szeretném kideríteni, hogy igazam van-e. És ha igen akkor egy kicsit megszorongatnáma csajt, aztán pedig megmutatnám havernak a bizonyítékokat. Tervem: felbérelek egy magánnyomozót, hogy figyelje a csajt, és ha ölelkezni vagy csókolózni látja egy másik fiúval, akkor azt örökítse meg. Ha ez megvan, akkor beszélek a csajjal, hogy tudok a viszonyáról, de ha ... velem, akkor nem mondok semmit a pasijának. 99,99%, hogy belemenne a csaj, mert egy kis *ibanc. Aztán pedig ha megvolt, akkor emgmutatom havernak a képeket. De persze mindezt csak is akkor, ha tényleg megcsalja. Ha nem, akkor hagyom őket.
2010. aug. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Egyrészt azt semmiképp ne tedd, hogy te is összejössz a csajjal, mert a barátod tuti ki fog akadni. Inkább csak mondd el a barátodnak, hogy erre gyanakszol, és utána majd ő dönt. Ez nem a Te dolgod.
2010. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindezt blöffölve? Nem bérelsz magánnyomozót?! Még ingyen is van a dolog.
2010. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod, az aljasság.

Ha nem csinálod meg, ellőtted az életben talán az utolsó esélyt, hogy nővel legyél.

Aki ilyen eszközökhöz folyamodik, arról feltételezem, hogy magának nem tud szerezni.

2010. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
képes lennél a barátod nőjét megd*gni?! te aztán k*rva jó "barát" vagy... adja az ég hogy soha ilyen "barátom" ne legyen.. bár én azért megválogatom a barátaimat...
2010. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mássz bele. Lehet nem csalja, és akkor mind a ketten megharagszanak rád.
2010. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úisten ez elég szemétség minden téren...persze az jó ötlet lett volna ha kideríted h csalja-e a fiút de h még utánna is a hátsó szándék van benned ejnye...meg szted nem vágna szájba a haver azután h elmondod h csalja utána a csajszi is biztos mondja h pont veled...sztem oltári nagyot kapnál tőle!

sztem hagyd a francba az egészet...aztán ha a csaj szereti annyira a pasiját és van annyi lekiismerete akkor elmondja vagy a fiú jön rá...ne avatkozz bele az a lényeg...

2010. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megdugnád a haverod nőjét? Elcseszett egy gyökér lehetsz, már bocs. Ez szemétség.

És a haverod se örülne, hogy megdugtad a nőjét. Szánalmas vagy.

2010. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A magánnyomozóra szánt pénzt inkább fordítsd prostira, és akkor nem a haverod csaját kell dugnod, ha már mást nem tudsz felszedni. Gyökér...
2010. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szappanoperák összes rosszindulatú boszorkánya nincs olyan ge.i mint te. Szerintem törődj a saját dolgoddal.
2010. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de egy puha pö.cs vagy....helyedbe lesüllne a bőr a pofámról ha spanom nővével ilyet csinálnék
2010. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!