Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne tőlem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne tőlem, vagy nem baj?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze egy lánnyal 6 napja. Hát....mondjuk úgy, hogy nem biztos a tartós kapcsolat, mert eléggé éretlen a lány és valószínűleg félreismertem. De ezen kívül nagyon jól elvagyunk, én szeretem őt, csak azt nem tudom, hogy ő viszont-e.. Ugyanis szerintem a volt pasiját nem tudja elfelejteni, és engem csak kihasznál, hogy vigasztalódjon, vagy megnyugtassa magát a szakítás után, aztán visszakönyörgi magát ahhoz a fiúhoz. (legalábbis eddig nagyon nagyon sok jel arra utal) Nem nagyon tudom megérteni a gondolkodását, ezért szeretnék vele hétfőn erről nagyon őszintén beszélni, hogy végül is mik a szándékai, és mik az igazi érzései. Nos ez a hétfő pont Valentin-napra esik, és nem tudom, hogy most kedveskedjek-e neki, vagy most ezt az ünnepet hagyjam ki vele, míg meg nem beszéltük rendesen, mert szerintem csak hülyített idáig..A Ti segítségeteket csak abban kérem, hogy beszálljak-e a Valentin-napba, vagy hagyjam ki vele? Az őszinte beszélgetést megoldom..:) Köszi előre is a helpet! 14/F
2011. febr. 11. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:S Szerintem Valentin napon nem erre számít.


Inkább szombat-vasárnap beszéljétek meg, addigra letudod a kínos részt, valentinozni meg már felszabadultan lehet (ha együtt maradtok.)

2011. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy hétvégén beszélném meg vele, csak neki semelyik hétvégéje sem szabad, mivel mindegyiken az apjához kell leutaznia...
2011. febr. 11. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami nagyon kis dolgot adj vagy vegyél neki.. pl csokit elöször beszélj vele aztán ha megtudtad a dolgokat akkor add oda vagy vidd haza és edd meg:)
2011. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan én is erre gondoltam, és most megerősítetted bennem :) Köszii :)
2011. febr. 11. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit sok sikert!:)
2011. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!