Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne ez tőlem?

Figyelt kérdés

szakítani akarok a barátnőmmel de félek elmondani és arra gondoltam, hogy lebuktatom magam, hogy egy másik csajjal vagyok az ágyunkban és pont ránknyit

akkor nem kéne kínosan magyarázni hanem pikk pakk meglenne oldva a szakítás

tudom, hogy értelmetlenül hangzik de próbáljatok kézzelfogható válaszokat adni mert nagyon nehéz eset


2012. szept. 20. 14:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ki a férfi te vagy ő? Vagy neked puncid van? Embereld már meg magad.
2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Még többet fog sírni ha megcsalod..
2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Több eszet is összeszedhettél volna ennyi év alatt, ne szórakozz hogy 28 évesen ilyen jut eszedbe.
2012. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ennél még a facebook szakítás is jobb.

28 évesen ilyenek jutnak eszedbe? Ez elég éretlen gondolkozás.

Oda állsz elé, megmondod, hogy neked ez így nem megy tovább és fejezzétek be.

Könyörgöm, mondd neki azt, hogy már nem szereted (bár ezek szerint tényleg nem), inkább hazudj, minthogy megalázd.

Nem éppen érett férfihoz való viselkedés.

2012. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

kár volt kiírni a kérdést...

egy sör mellett szívesen megbeszélem bárkivel, így leírni nehéz mert bonyolult próbáltam a lényeget de csak én jöttem ki puhap@csnek

2012. szept. 20. 14:21
 16/28 anonim ***** válasza:
Ennyi idösen ennyi eszed van?! :O Ne szorakozz a csajjal, mondd meg neki, hogy szakitani akarsz, mert nem szereted, ésatöbbi! Ne csinàlj màr ilyet! Ha megcsalod, még rosszabb lesz neki! Neked hogy esne ez?! Melyik lenne jobb?! Ha élete szerelme azt mondanà, hogy szakitani akar, vagy ha ràjuk nyitnàl amint épp az àgyban vannak?! szerinted?! Amelyik neked jobban fekszik, azt csinàld!!
2012. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
De úgy csináld,hogy akkor nyisson rátok,amikor rávered a csaj arcára,úgy biztos hatásos lesz.
2012. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Hanariko ***** válasza:
Hát ha ilyen terrorizáló típus, akokr szerinted ha rajta kapna téged vkivel nem rendezne oltári balhét és keserítené meg az életedet? És akkor még valamilyen szinten "jogosan" is, hiszen nem tudná, hogy csak elrendezted. HIdd el, bármilyen őrült csaj is, egyszerűbb megmondani simán.
2012. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Kérdezö, nem volt hiba kiirnod, mert igy talàn àtgondolod a dolgokat! Miért alàznàd meg szegény lànyt? Gondolom, nem sértett meg semmivel! Az pedig nem kifogàs, hogy érzelmileg zsarol!! Orvoshoz kell ezzel mennie...
2012. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hát ehez csak gratulálni tudok...nem vagy a probléma megoldás mestere ahogy látom...
2012. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!