Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne ez tőlem?

Figyelt kérdés

szakítani akarok a barátnőmmel de félek elmondani és arra gondoltam, hogy lebuktatom magam, hogy egy másik csajjal vagyok az ágyunkban és pont ránknyit

akkor nem kéne kínosan magyarázni hanem pikk pakk meglenne oldva a szakítás

tudom, hogy értelmetlenül hangzik de próbáljatok kézzelfogható válaszokat adni mert nagyon nehéz eset


2012. szept. 20. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Azon gondolkodom, hogy ilyen hülyéknek minek nő? Te egy gyáva gerinctelen kis gyökér vagy.
2012. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Farkas Milán válasza:

Nem akarlak megsérteni, de ez elég nagy féregség lenne tőled! Ezzel szerintem nagyon megaláznád barátnődet, aki biztos, hogy egész életre megutálna!!!

A legtisztább az, he leülsz vele, és nyugodtan megbeszélitek a problémát! Ez a legegyszerűbb. akármi mást csinálsz, azzal csak magad alatt vágod a fát!! Ha te nem vagy vele őszinte, akkor hogy várod, hogy majd a jövőben ások őszinték legyenek veled??

Tényleg, tisztázd vele, hogy már kiábrándultál belőle, nem működik a kapcsolat, megtetszett egy másik lány...stb.

2012. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy nem szereted már és nem akarod, hogy becsapva érezze magát, hogy vele maradsz.
2012. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

úúúúr isten...ilyen nincs komolyan mondom, te normális vagy, hány éves vagy egyáltalán??? benned van egy minimális emberség vagy tisztelet mások iránt??? hihetetlen hogy vannak ilyen emberek a vulágon akik képesek lennének ezt megtenni

mond meg szegénynek hogy szakítani akarsz és a magyarázatot és tünj el..... kötvehiszem hogy van aki ezt érdemelné

2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
félek ha beszélek vele nem fogja megérteni nem fogja elhinni és folyamatosan sírni fog... nekem ez nem hiányzik
2012. szept. 20. 14:11
 6/28 anonim ***** válasza:
Az első annyira jól megfogalmazta, hogy nem próbálkozom átírni. Igaza van!!
2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mekkora egy kisp*cs vagy istenem. Minek neked barátnő amúgy ha csak meg akarod alázni? Mond meg neki hogy nem fog működni és legyen vége. Ha meg mered tenni ezt akkor egy utolsó alja féreg vagy aki az életet sem érdemli meg nem hogy barátnőt.
2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

nem értitek

nagyon nehéz vele, sose voltam boldog, sokat terrorizált, és képes lenne bezárni egy szobába

2012. szept. 20. 14:14
 9/28 anonim ***** válasza:
ugyan már mi ez nem fogja meg érteni... ne hülyéskedj már, egy kicsit érettebben kéne gondolkozni, szerinted akkor nem fog sírni ha meglátja h valakivel lefeküttél, vagy azt fogja mondani hogy bocsi rosszkor jöttem majd beszélünk, vagy a másikat is hülyének nézed, csak pár mondat és szakítasz vele ennyi komolyan hány éves vagy?
2012. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
28 leszek
2012. szept. 20. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!