Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak és mennyire nézitet a párotok egzisztencpiáját (huszonévesen főleg lányok válaszát várom)? Lent kifejtve.

Figyelt kérdés

Egzisztencia alatt a saját lakást,autót értem.

23 éves vagyok és akárhogy kaparok a fenti dolgok még nagyon távoliak.Eddig nem nagyon akadtam le ezen de most van egy korombéli lány akivel el tudnám képzelni a jövőt de ez a dolog nagyon zavar pláne h még a szüleimmel lakom(ő is a szüleivel él még),ráadásul az előző barátjának a fenti dolgok már megvoltak és emiatt kicsit kisebbségi komplexusom is van.Persze a lány említette h nincsenek nagy igényei de ezt azért fenntartással hallgattamj mert sajnos manapság ez már nagyon fontos a lányoknak bár belöle talán kinézem h nem ezekre a dolgokra hajt ám ő is nöből van.(még nem vagyunk együtt.)



2012. szept. 16. 07:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

deogynincs labilis időszak, nyisd ki a szemed...


Az emberek szarni sem tudnak a nyomortól, a gazdaság ingatag, és még sorolhatnék annyi mindent, amitől leesne az állad! Jah és kisember! ÉN nem hülyéztelek le!!!!

2012. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ma 12:44


jah neked ment az előző és ez isŰ: nem írtam egy szóval sem, hogy nem fontos a pénz!!


Mivelhogy odaírtam, hogy fontos az egzisztencia, az agyadig eljuthatott volna, hogy ahhoz pénz is kell...


CSak nem mindeg, hogy mit és hogyan fogunk fel.......

2012. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok. Figyelj, nem mondom, hogy nem fontos az egzisztencia. Az, hogy még nincs saját autód szerintem nem nagy probléma. Azon, hogy a szüleiddel laksz, változtathat egy komoly kapcsolat. Az fontos, hogy férfias és talpraesett legyél. Munkával és fizetéssel. Valóban akadnak még olyan nők akiket nem a pénz motivál. Egyszerűen magát a férfit imádják, és nem azt amije van.
2012. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem 23 évesen még nagyon fiatal vagy, hogy saját autód, lakásod legyen. (Akinek ilyen korban van, annak vagy alárakták, vagy bűnöző..)

Ha ebben a korban már nem tanulsz, már akkor jó vagy, ha van munkád, gyűjtögetsz, vannak terveid, előrelépési lehetőséged. Mivel a lányok ma már nem háztartásbeli jövőképpel várják az eltartójukat, tehát nekik is van keresetük, majd együtt teremtetek saját egzisztenciát. Ilyenformán nem kell, hogy komplexusaid legyenek.

2012. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért nem mondanám, h akinek 23 évesen lakása, autója van az csak bűnöző lehet meg gazdag szülők gyereke, nem egy ismerősöm ennyi idős vagy egy évvel több és megvan mind a kettő.
2012. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Komolyan sajátja van? Nem albérlet, hitelre vett stb.? Mit ne mondjak elég nehezen hiszem el.. mégis hány évesen, mit kezdett el dolgozni, hogy tizenmillókat összegyűjtött?
2012. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kérdező egyett elmondok: a te leány korosztályodnak sincs semmije, csak tudod semmittevés nélkül akarnak jó egzisztenciához jutni.


Ők is tanulnak satöbbi. CSak ugye ők azt hiszik, hogy ők a csajok, akkor már nekik akkor mindent meg kell adni, anélkül, hogy bármit csinálnának.


Igazából sokszor azt érzem ennél a korosztálynál, hogy a látszatottt akarják mutatni a másik ember felé, hú de érettek, biztos egzisztencia meg minden.


Úgyhogy a te leány korosztályod is elég tapasztalatlan az egzisztencia terén, nem csak a srácok.


Igazából mint mondtam, az ég világon nincs semmijük. ÉS ez így fair, közösen kell elindulni a közös jövőbe. Egy gazdag is ugyanolyan kiszolgáltatott, mint egy szegény. Hacsak nem a bilderberg csoporthoz tartozik, mert akkor minden hatalma megvan.

2012. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom mi hihetetlen abban, h valaki 19 évesen kimegy Németbe hegeszteni aztán 4 év alatt összespórol 8 milliót egy lakásra meg másfelet rgy autóra.

Havi 200at elteszel simán megvagy, annyit meg el lehet tenni.

2012. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Talán az benne a hihetetlen, hogy csak körülötted van a nem egy ismerős, aki 19 évesen kimegy németbe hegeszteni, és 200 ezreket simán félrerak..
2012. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező, itt a megoldás! Let's go külföldre hegeszteni, 4 év alatt mindened meg lesz!
2012. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!