Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy huszonévesen ez a vágyam?

Figyelt kérdés
Ha elvégeztem az iskolát, akkor én szeretnék elköltözni egy csendes kis faluba, de a barátnőm nem támogatja ezt az ötletet. Nem azt kérem tőle, hogy váljunk földművessé és tenyésszünk háziállatokat, csak azt, hogy vegyünk egy telket egy csendes kis faluban, ahol építkezhetünk. nekem bejön ez a falusi életforma, főleg így nyáron.
2012. máj. 11. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
éltél már falun akár csak egy hónapot is ?
2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, de mint mondtam, nem akarok állatokat tenyészteni, sem földet művelni, egy szóval nem falusi életformát akarok, csak falura költözni, mert ott más az élet. Sokkal nyugisabb, frissebb a levegő stb. :)
2012. máj. 11. 20:45
 3/20 anonim ***** válasza:
Honnan lesz majd loved az epitkezeshez..?
2012. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ez igaz, de miből akarsz megélni ? Sokan nem jókedvből tartanak állatot, hanem a megélhetésért
2012. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nem is az a lényeg hogy nem akarsz állatokat stb ... hanem az hogy gyakorlatilag nem lesz magánéleted ... főleg a kis faluk nagyon pletykásak ami néha nagyon szörnyű is tud ám lenni ... én egy nagyobb városba élek de a városszélén egy kis "faluféleségben" és hát ... főleg ha kifogsz egy mocsok balf@sz szomszédot aki mindenbe belepofázik meg beleokoskodik ... az gáz!!


olyan helyen vegyél akkor, ahol nincsenek közel a szomszédok

2012. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm (fiatal, 27 éves) aki a barátnőjével másfél éve költözött egy falucska mellé. Kb 40 percre van csak bolt, kocsijuk nincsen. Imádják! Természetesen sokan furcsálhatják, de nincs ezzel semmi gond. Ha ez a vágyad, lépd meg. DE! Tényleg érdemes előtte kipróbálni, hogy valóban élvezed-e. 2-3 hónapot próbálj ki.
2012. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Igen, akik ezt az életformát választják a nyugalmat és a jó levegőt hozzák fel, amik persze jó dolgok. Csak arra is gondolj, hogy ha munkába bejártok nap mint nap a városba és valamilyen formájú tömegközlekedéssel ingáztok órákat egy nap akkor este beesve az ajtón mennyi időd, energiád jutna mindazt a pozitívumot élvezni, amit a falu nyújt. Persze, ha a napi tevékenységeitek máshogy vannak mint én elképzeltem akkor egész más a helyzet.

Amúgy attól, hogy valaki falun él miért kell rögtön a földművelésre és az állattartásra asszociálni? Azért ott is tombol már a 21. század :D

2012. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát én falun lakom, és azért abba gondolj bele, hogy itt max. délután négyig van nyitva a bolt, hétvégén délig, szóval ha este jut eszedbe valami nem tudsz venni semmit. Messze vannak a szórakozóhelyek, vagy egyáltalán ha valamit akarsz a városba akkor utazni kell.

Mondjuk az tuti hogy nagyvárosban nem laknék semmi pénzért, mert a nyugit és a nagy telket csakúgy nem hagynám itt ezekért. :)

2012. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 rémuralom ***** válasza:
Hát márpedig városból falura leköltözni szerintem pont azért érdemes, hogy ott kiskertet meg tyúkokat tarts. Egyéb megélhetési lehetőség a faluban minden valószínűség szerint nincs, vagyis a városba kell naponta bemenned dolgozni. Így pedig lényegesen egyszerűbb, ha maradsz a városban. Aki nem tud elszakadni a várostól, az ne menjen falura.
2012. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy gáz. Ne hallgass a károgókra. Még hogy nincs élet vidéken! Költözz le hozzánk 'patára! Itt minden nap egy kaland.
2012. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!