Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy huszonévesen ez a vágyam?

Figyelt kérdés
Ha elvégeztem az iskolát, akkor én szeretnék elköltözni egy csendes kis faluba, de a barátnőm nem támogatja ezt az ötletet. Nem azt kérem tőle, hogy váljunk földművessé és tenyésszünk háziállatokat, csak azt, hogy vegyünk egy telket egy csendes kis faluban, ahol építkezhetünk. nekem bejön ez a falusi életforma, főleg így nyáron.
2012. máj. 11. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Attól, hogy falun nincs munkalehetőség, még meg lehet élni, nem kell feltétlen állatokat tenyészteni...

Én kis városban élek, 50km-t ingázok a munkahelyemig. Kibírom, mert azt csinálom, amit szeretek. Pletyka mindenhol van, mert a rosszindulatú embereket nem kell keresni...

2012. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Már alapból az hülyeség, hogy a falusi életforma nálad az állattenyésztéssel és földműveléssel függ össze, holott egyáltalán nem erről van szó. Nekem vannak falun élő ismerőseim, és ennek egyáltalán nincs köze ehhez.

Én nem költöznék semmi pénzért faluba, nincs munka, és én városban nőttem fel, nekem nagyon nehéz lenne felnőtt fejjel megszokni az új életformát.

2012. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Csend és nyugalom, ha leszámítjuk a helyi hülyegyereket, aki oda-vissza motorozgat az utcában, mert az olyan menő.

Tiszta itt a levegő, leszámítva a sza.rszagot, és azt, hogy télen a kémények füstjétől lesz köd az utakon.

Én éltem 18 évig városban, és 2-3 éve költöztünk egy kisváros városszéli falusias kertvárosi részébe. Nekem ezek a tapasztalataim.

2012. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Nincs kocsi, nincs helyben munka, át kell járni... Anyátokat s*ggfejek! A gyaloglás/buszozás/vonatozás a legnagyobb gondotok? Gratulálok!
2012. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Megélni abból szeretnék, amiből jelenleg. Szüleimnél dolgozom. Kb. 10-15 km-re van egy kis falu, a barátnőmnek és nekem is van autónk, az meg, hogy ki pletykál az különösebben nem zavar. Ja, és jártam már ebben a falucskában és nincs s*arszag. :)
2012. máj. 11. 21:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem is szintén ez az egyik nagy álmom. :)

17/L

2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
úúristen. látszik h ti nem éltetek még falun. lehetőség, infrastruktúra nullla... 30km-t kell utaznom ha el akarok jutni 1 uszodába b*szki. bár gyere csak gyere kérdező, majd megtudod...:)
2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

Paraszt vagyok, tanyán lakok... van egy nőőőm meg egy traktorooom...

:D

2012. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
37%

Még hogy tisztább faluban a levegő... ugyan már

Faluban sokkal rosszabb a levegő. Tele van füsttel. Leginkább télen a kémények miatt, de nyáron is a szemétégetések miatt.

A kutyák állandóan ugatnak, tehát ennyit a nyugalomról.


21:30

Majd akkor rinyálj, ha beszüntetik a járatokat, vagy emelkedik a benzin ára.

2012. máj. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem gáz a vágyad. Én is falun lakom és nagyon jó :-) Na meg tényleg csak 10-15 km-re van a falu, amit kinéztél, még közel is van a városhoz. Én is kb. ilyen távol lakom egy várostól. Nem kell sokat ehhez utazni, főleg ha van autód is. Sokkal jobb, mint egy városban, nyugisabb.
2012. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!