Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha lenne olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha lenne olyan klub vagy weboldal azoknak kik huszonévesen még nem volt kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

-tehát egy klub ahol meg lehetne beszelni a problémákat esetleg szociológus vagy pszichológus segítségét is bevonni

23F


2012. febr. 10. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét. Ne haragudj, de ehhez nincs szükség klubra, az csak arra szolgálna, hogy mindenki megtalálja a kifogásokat, ahelyett, hogy meglátná a fától az erdőt.


Egyébként sem olyan nagy probléma az, ha valaki nem casanova, majd megtalálod a párod.


Egyébként, ha elmondod milyen típus vagy, akkor egy laikus is azonnal elmondja neked miért nincs párod. Talán túl visszahúzódó vagy, talán félsz a lányoktól, vagy épp frusztrál valami, és azt hiszed nekünk nőknek ez probléma, pedig észre sem vesszük.


Szóval fel a fejjel :)

2012. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Valaszolok ***** válasza:
Felesleges.Sok értelmét nem látom.Próbálkozni kell.Nagy számok törvénye.Egy csaj majd csak összejön.
2012. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Manapság nem nagy kunszt összedobni egy oldalt, fórumot, szóval ha ettől jobban éreznéd magad, akkor csináld, bár beindítani nehezebb lesz. Ha összeakad akármilyen két ember, akik aztán haverok/barátok/szerelmek lesznek, már megérte. Nem az számít, hol találkoznak, hanem hogy kik.


Viszont azt meg csak műhisztinek tartom, hogy pszichológus kéne annak, akinek 20on felül nem volt kapcsolata. A tévhittel ellentétben nem kötelező tizenévesen belemélyedni ebbe, nem vagytok lemaradva semmivel. Ha fennáll valamilyen személyiségzavar, vagy bármi, ami viszont segítséget igényelne, annak is maximum egy lecsapódása a kapcsolathiány, nem oka. Avagy nem azért vagy "béna" mert nincs kapcsolatod, hanem azért nincs kapcsolatod, mert "béna" vagy. Az okon kell javítani. Viszont annak is lehet ilyesmi gondja, akinek meg van kapcsolata, a kettő közt nincs egyenes arányosság.

2012. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Automatizálás és Alkalmazott Infó a szakom és gondolkodtam ezen az ötleten ...
2012. febr. 10. 13:42
 5/11 A kérdező kommentje:
- a pszichológust azért gondoltam , mert lehet van akinek segítségre van szükség , nem konkrétan a parkácsolat miatt de lehet számtalan lelki probléma ami kihat erre is kihat.
2012. febr. 10. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, de akinek ilyen probléma miatt nem jön össze a párkapcsolat, annak nem ez az elsődleges tünete és problémája. Szóval az nem azért fogja felkeresni és gondolom észre fogja venni, hogy hoppá én ezt meg ezt nem úgy csinálom, vagy nem úgy gondolom, mint a többi ember.
2012. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azért annyira nem hülyeség ez a felvetés, csak én inkább más témában csinálnám, nem párkapcsolati probléma körében, bár ez azért elég hétköznapi és sokat lehet róla mondani, kutatni, írni, de alapvetően nekem nem lenne izgalmas.
2012. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet! Így legalább ki lehetne szűrni könnyen a selejtes egyedeket ...
2012. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit gonosz volt Mac.
2012. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyből fenn lenne napiszaron!
2012. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!