Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak és mennyire nézitet a párotok egzisztencpiáját (huszonévesen főleg lányok válaszát várom)? Lent kifejtve.

Figyelt kérdés

Egzisztencia alatt a saját lakást,autót értem.

23 éves vagyok és akárhogy kaparok a fenti dolgok még nagyon távoliak.Eddig nem nagyon akadtam le ezen de most van egy korombéli lány akivel el tudnám képzelni a jövőt de ez a dolog nagyon zavar pláne h még a szüleimmel lakom(ő is a szüleivel él még),ráadásul az előző barátjának a fenti dolgok már megvoltak és emiatt kicsit kisebbségi komplexusom is van.Persze a lány említette h nincsenek nagy igényei de ezt azért fenntartással hallgattamj mert sajnos manapság ez már nagyon fontos a lányoknak bár belöle talán kinézem h nem ezekre a dolgokra hajt ám ő is nöből van.(még nem vagyunk együtt.)



2012. szept. 16. 07:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lányoktól ne várj őszinte választ erre, de ez a 2. legfontosabb szempont nekik (a külső után).
2012. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

valóban,ez a két legfontosabb,de nem azért van ez,mert a lóvét nézik ebben,hanem az életképességet,életrevalóságot.

ha nem laksz a szüleiddel és eltartod magad,akkor értelem szerűen önálló,életképes,felnőtt ember vagy.

2012. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hát igen valahol sejtettem
2012. szept. 16. 07:50
 4/22 anonim ***** válasza:

Majd mindjárt jönnek a válaszok lányoktól, h "semmit nem számít" meg "épp az h az a jó, ha nincs semmije" meg stb kamu szövegek.

Szerintem a pénz a külsőnél is fontosabb, egyértelmű, h egy szerencsétlennel nem fognak összeállni.

Lehet mondjuk kivétel, de azok a lányok nagyon rondák.

2012. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Jah, a mai fzetésekből aztán el lehet szakadni a szülőktőlll...


Ezt vagy devizahitellel, vagy albérletbőll...


Nos akkor hogy is van ez? Még ekkor sem vagyunk önállóak tejlesen, mert nincs sasját házunk, ha van is, ezt nem önerőből tettük.


Igazából a mai lányokban CSAK az van meg, hogy eltartsák őket.


DE majd kinyílik a csippájuk, hogy az élet nem habos torta, a dolgokért igenis keményen kell tenni.


Nem egy-két ismerősőm van, aki albrletben él. A párjával. Ez nem egzisztencia, ez kiszolgáltatottság. Majd egzisztenciád akkor lesz, ha magad fel tudod építeni más segítsége nélkül egy házat.


Sajnos minden a pénzre van kihegyezve, a nők meg buták, manipulálhatók, nekik a pénz jelenti a vallást és az istent. A ffi-ak meg ezért güriznek, hogy ennek a látszatát fenntartják, magyaránszólva a pénzel hódit előszőr. Nevezhetjük akár egzisztenciának is.


Úgyhogy csajok nekteik is ugyanúgy kell dolgozmotok, egy férfi fizetése kevés egy család eltartásához.

2012. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A probléma szerintem az, hogy nagyon szeretnének beleülni a készbe és jóba de mellette fába szorult féreggként üvöltenek, hogy mekkora emancipuncik és egyenjogúságot akarnak.
2012. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, huszonéves. Tanulok, dolgozom, ösztöndíjam van, szüleimmel élek, effektíve semmim nincs.

Nem azt mondom, fontos az egzisztencia, de ha komolyan gondoljátok a dolgot egymással, sokkal jobban fogjátok értékelni, ha együtt teremtitek meg.

Ne vegyetek mindenkit egy kalap alá, nem mindenki várja el, hogy mindent a feneke alá toljatok, nekem kellemetlen is lenne és rosszul érezném magam.

2012. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Utolsó! Helyes beszéd!


Közösen kell felépíteni az közös jövőtöket!

Sajnos a lányok nagy része elvárja, hogy költsenek rájuk, miközben saját magára gondol. Vagy éppen fordítva, nemtől függetlenül.


Sajnos a mai világban a vallás maga a pénz, a hitet meg megint a pénz adja... Egy rohad*t kitalált eszköz, ami arra jó, hogy másokat elítéljünk, azáltal, hogy szegény vagy ezzel a fegyverrel irányítsunk sok- sok embert- nációt.


De felteszem a kérdést:


Jelenpillanatban egy igen labilis időszakban élünk. A teszkóból vásároljuk az élelmiszert, ruhát, satöbbi. Kiszolgáltatottak vagyunk, semmit nem termelünk meg. Csak megvesszük ezeket a anyagi dolgokat, viszont ha ezek az az anyagi dolgok valamiért megszűnnek, akkor már cseszhetitek az egészet, mert a pénzt nem tudjátok megenni,


Szóval csak addig jó ez a dolog, amíg ez a kártyavár áll. HA összeomlik, hiába van sok millás papírpénzed nem érsz vele semmit.


Fontos az egzisztencia, de ha alapból kiszolgáltatottak az emberek, akkor az egzisztencia sem tarthat örökké. Lásd: gazdasági folyamatok, satöbbi.


Egyre rosszabb az életszínvonal. Pl: 10 éve jobban éltek az emberek mint manapság, akkor megvolt az egzisztenciája, ma már nincs meg. Derend már, hogy miért is nincs meg már? Vagy miért oly nehéz a jelenben ennek a megteremtése?


Ahhoz, hogy ez meglegyen nagyon sokat kell dolgozni, a sok munka a meg nem kedvező az emberi kapcsolatoknak. Nincs idő a másikra nagyon ilyenkor.


Ördögi kör ez: ha jó életet akar dolgozni, sok munkával jár- felelősséggel, ha meg átlagos életet akar, az is sok munkával jár a mai időkben is. Csak hát ennek megszerzése nehéz, és a nők biztos pontot akarnak.


És még csodálkozunk, hogy sokan össze vannak zavarodva? Főleg a fiatal férfiak? Azt hiszem a mai lányok nem érnek annyit, hogy megfeleljenek nekik. Miért mondom ezt?


Azért, meg amíg ilyen bután gondolkoznak, hogy legyen saját ház, autó, meg mittomén én, ami sok millióba kerül- addig elfelejtik azt, hogy a legtöbb embernek egy egész élet is kevés, hogy saját lakása legyen devizahitel nélkül. Hiába dolgozik jól, satöbbi, egyedül az ember nehezen boldogul...


Ezekről sok mindent lehetne írni, például azt is, hogy miért válnak ilyen sokan. Az egyik forrás pénz. Megvan sokaknak az egzisztencia, sok munka árán, csakhogy idejük nincs egymásra.. szóval gyerekek,,

2012. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Nekem nem számított, amikor összejöttünk barátommal 4 és fél éve, hogy nincs saját lakása stb. Mindketten a szüleinkkel éltünk akkor még.

Engem most 26 éves fejjel, biztosan nem zavarna, ha a kiszemeltemnek nem lenne kocsija, lakása...

Az zavarna, ha nem törekedne az önálló életre.

2012. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

12:08


Te úgy vagy hülye ahogy vagy.

Mindig is számított a pénz és most épp az, h nincs labilis időszak......

2012. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!