Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejövök neki vagy csak hülyül?

Figyelt kérdés
mentem be órára,erre egyik srác ilyet szól:"bejössz a Bencének!:D" Bence rám nézett és mosolygott.Következő órán,meg mondja nekem:"Szeretlek!:)" utána meg be kellett mutatkozni meg minden,aztán Ben következett:"Miskolcon lakok az xy utca 35-ben. de ezt csak a Viki miatt."(én vagyok a Viki) után Peti bepróbálkozott Esztinél,és Vivinél is. Ati kérdezte tőle:"és a Vikivel mi van?" Bence közbevág:"Viki az enyém!" szerintetek hülyül vagy komolyan gondolja? egyébként rengetegszer látom,hogy rám néz. de én eléggé visszahúzódód vagyok. szerintetek csináljak valamit? 15/L
2012. szept. 5. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
jajj te kis édeske! :) Hát persze h tetszel neki, biztos felcsillan a szeme mint amikor egy gyönyörű különleges pillangó megpillantásakor.
2012. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Bence Sanyival jár sunyiban, aki valójában Emese, csak be szokott öltözni viccből.


Ui: flörtöl, vedd észre!

2012. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fünof ***** válasza:
egyértelmű. hagyd hogy ő kezdeményezzen! persze ha tetszik neked
2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na ezt fogalmazd át gyorsan h lehessen is erteni valamit.....
2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég csak beleolvasni!


Suli, gimi szakközép 15-18 évesek, tetszik nem tetszik nét hülyül...

2012. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jól van na, ne bántsatok! :)

egyébként meg, van rajtam pár felesleges kiló,és ezért nem értem,miért nekem mondja,amikor vannak szép csajok is. :D

de köszi a válaszokat.

2012. szept. 5. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj valamit! Először is tanuld meg a leckédet, de alaposan ám. Aztán meg mars aludni, mert holnap suli! A többi meg majd kialakul, nem kell, hogy állandóan ezen járjon az eszed.
2012. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak hülyül...én is csináltam ilyen, viccből, szerencsére nem is vette komolyan..de ez a bence nagy görény, mert én olyannal csináltam, akinek van pasija, és látni lehetett, h hülyülök.
2012. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen csinálj valamit. pl vegyél levegőt mert megdöglesz :D. szerintem olyan nagyon semmiképp se gondold komolyan mert lehet,hogy téged szopatott (ezcsunyadolog) és te akár szépen be is éghetsz,hogy még reménykedtél is benne,hogy lesz a dologból valami.
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak szórakozott veled.
2012. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!