Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akinek én bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek én bejövök aranyosnak tartom de nem szeretnék tőle semmit kíméletesen szeretném ezt közölni vele. Ötletek?

Figyelt kérdés
Tegnap egy buliban találkoztunk egész este táncoltunk nagyon aranyos volt szerettem volna lerázni de nem jött össze...Az a baj hogy egy helyen lakunk meg sok a közös ismerősünk ma reggel bejelölt face-n írt is, nem jelöltem vissza és nem is írtam neki.Nem akarok bunkó lenni vele...

2012. szept. 1. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki egy üzenetet, amiben szépen nem bántóan megfogalmazod, hogy te nem szeretnél tőle semmit. Én valami ilyesmit írnék:


Szia xy!

Úgy érzem, hogy te többet szeretnél tőlem, de sajnos nem én vagyok a megfelelő személy a számodra. Kedvellek, aranyosnak tartalak, de ettől többet nem érzek irántad s csak a barátságomat tudom felajánlani!

2012. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd meg neki hogy nem igazán az eseted, de ettől még jófej.. :/
2012. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!