Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, amikor egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, amikor egy lány és egy fiú "hülyül" egymással, de nem közelítenek? Miért vagyunk ilyen óvatosak?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam már... tudjátok, amikor a lány meg a fiú ölelgetik egymást, meg hülyülnek, meg viccelődnek, de aztán itt meg is állnak. Van egy haverom, aki van így lányokkal, és ha megkérdezem, akkor mindig mondja, hogy "á, dehogy ők csak barátok". De valahogy látszik, hogy több is van benne, vagy volt egykor. Ezt a hozzáállást képtelen vagyok a fiúk részéről megérteni, olyan, mintha mintegy a saját felnőttségük, érettségük bizonyítékaként direkt megtartóztnák magukat. Ki a fene elégedik meg egy öleléssel, vagy egy fotó erejéig tartó összebújással, amikor tetszik neki valaki? Ráadásul azt is látom, hogy a lányok erre külön vevők.


Én azt nem értem, hogy miért kezeljük tulajdonképpen a járást úgy, mintha valami iszonyú komoly dolog lenne, ami után feljebb már csak a házasság van. Miért nem lehetünk kicsit gyerekebbek? Miért nem állnak rá a fiúk és a lányok a közeledésre, miért nem adunk több embernek több esélyt? És ha egy hétig tart? Akkor mi van? Ne mondja már nekem senki, hogy az annyira megviseli az ember lelkét! Miért vagyunk ilyen óvatoskodók?


2012. szept. 1. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert neki annyi elég azért:)
2012. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, hogy ha egy barátság valódi, az akkor is az marad, ha megpróbálták másképp. A szerelem, ami viszont könnyen kialakulhat ilyen helyzetekben, egy csalódással nagyon bele tud taposni az emberek lelkébe. Ezért kezelik olyan iszonyú komolyan.
2012. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar valamit valakitől, akit ölelget. A haverodnak ennyi elég, és amíg a csajok nem nyivákolnak a nyakán, addig ezt fogja csinálni.
2012. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Most erre gondoltál?

mert elég szar vagy akkor..

2012. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt az utolsót minek linkelted be? Mit csináljak vele? Ez egy tök más helyzet, ott egyértelmű, hogy szerelem van.

Addig meg ne szólj le valakit, amíg nem ismered.

2012. szept. 1. 13:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátom, akivel sokat ölelgetjük egymást és tényleg csak barátok vagyunk. Gyakorlatilag olyan mintha a bátyám lenne, pedig már sokszor próbáltak minket összehozni, de tudjuk, hogy ha összejönnénk és vége lenne annyi lenne a barátságnak :I
2012. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azért, mert úgyse lenne kölcsönös, és csak tönkretenném a barátságot.
2012. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiúk szerintem tudják mit akarnak, tudják, hogy nekik az a lány nem az igazi, de barátként ettől még szerethetik. Hülyeség lenne elszúrni az ilyen kapcsolatokat, és önzőség közeledni csak a testi/szeretetbeli vonzalom miatt, ha úgy gondolják, hogy nem ő az akit keresnek.

Egyrészt ez a másik reményét, az idejét, hűségét elpazarolná, pedig lehet ez alatt az idő alatt a valós párjával is találkozott volna.

Másrészt a testi kontaktusok megerősítik az összetartozás érzését és egy idő után nagyon nehéz elszakadni valaki olyantól is, aki nem felel meg az álmaidnak, aki helyett amúgy mást keresnél.

2012. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Másrészt a testi kontaktusok megerősítik az összetartozás érzését és egy idő után nagyon nehéz elszakadni valaki olyantól is, aki nem felel meg az álmaidnak, aki helyett amúgy mást keresnél."


De könyörgöm, miért kell ezt ennyire komolyan venni? Fiatalokról beszélünk, kamaszokról, nem 30 évesekről! Nem ez a kor szól elvileg arról, hogy kicsit felelőtlenebbek vagyunk, kicsit beleugrálunk mindenbe, kipróbálunk mindenfélét, úgyis fiatalok vagyunk? Miért kell ehhez úgy hozzáállni, hogy "akkor most egy életre szóló sérülésem lesz vagy sem?"

2012. szept. 1. 14:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ez a lényeg, hogy ők valóban szeretik a lánybarátaikat és nem fognak felelőtlenül az érzéseikkel játszani.

Lehet, hogy csábító dolognak tűnik, de attól még gonosz. A lányok legtöbbször ezt még kevésbé tisztelik, még önzőbbek ebből a szempontból. Ez neked sem esne ám jól.

2012. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!