Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, amikor egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, amikor egy lány és egy fiú "hülyül" egymással, de nem közelítenek? Miért vagyunk ilyen óvatosak?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam már... tudjátok, amikor a lány meg a fiú ölelgetik egymást, meg hülyülnek, meg viccelődnek, de aztán itt meg is állnak. Van egy haverom, aki van így lányokkal, és ha megkérdezem, akkor mindig mondja, hogy "á, dehogy ők csak barátok". De valahogy látszik, hogy több is van benne, vagy volt egykor. Ezt a hozzáállást képtelen vagyok a fiúk részéről megérteni, olyan, mintha mintegy a saját felnőttségük, érettségük bizonyítékaként direkt megtartóztnák magukat. Ki a fene elégedik meg egy öleléssel, vagy egy fotó erejéig tartó összebújással, amikor tetszik neki valaki? Ráadásul azt is látom, hogy a lányok erre külön vevők.


Én azt nem értem, hogy miért kezeljük tulajdonképpen a járást úgy, mintha valami iszonyú komoly dolog lenne, ami után feljebb már csak a házasság van. Miért nem lehetünk kicsit gyerekebbek? Miért nem állnak rá a fiúk és a lányok a közeledésre, miért nem adunk több embernek több esélyt? És ha egy hétig tart? Akkor mi van? Ne mondja már nekem senki, hogy az annyira megviseli az ember lelkét! Miért vagyunk ilyen óvatoskodók?


2012. szept. 1. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"A lány, aki emberek érzéseivel játszadozott"
2012. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már 30-as vagyok, és nekem is van olyan barátom, akival megölelgetjük egymást, ha találkozunk. Semmiképpen sem szeretnénk a barátságunkat kockáztatni azzal, hogy ennél többet is akarjunk a másiktól, sőt, igazán, mint pasi be sem jön nekem. Mindketten párkapcsolatban élünk, és nyilvánosan válaljuk ezt a fajta barátságunkat. Az öleléssel kifejezzük egymás iránti baráti szeretetünket, de például megcsókolni sosem tudnám tiszta szívből
2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!