Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van már tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van már tapasztalata abban a témában hogy "diáklány támogatót keres", esetleg ő is keres?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
82%
Az állam támogatja a diáklányok és diákfiúk egy jó részét. A többinek meg ott a diákhitel, apuka-anyuka.
2012. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is az állambácsi a támogatóm, 4,73-as átlagot kellett hozzá produkálnom.
2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
81%
engem támogathatna egy jól szituált gazdag bácsi is
2012. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
miért baj az ha gazdag és jóképű a támogató? :)
2012. aug. 30. 12:14
 5/63 anonim ***** válasza:
96%
Ez olyan jó, hogy vannak még ilyen rendes emberek, akik támogatnak másokat. Engem nem akarsz támogatni? Mondjuk én fiú vagyok, de a pénz mindig jól jön.
2012. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
96%

Semmi nem "baj", de az tény, hogy a tapasztalatok arról szólnak, hogy hosszú távon ezek a lányok nem kívánt kiégéshez, "elhasználódásához" vezetnek, érzelmileg nehéz feldolgozni, hogy - akár jóvágású, akár kövér és izzadós - pasassal, akit nem szeret, hetente-havonta össze kell feküdnie. Mostanában volt asszem Franciaországban erről nagyobb társadalmi vita és felzúdulás, persze a kezelés nem egyszerű.

Ha adott egy szép lány, aki szeretne magának lazább pénzkereteket, és azt hiszi, hogy ez nem veszélyes (önmagában és direktben tán nem is), akkor miért ne lépne bele? Aztán nehéz meghatározni, hol kell és lehet megállni, és minden lépés erodál egy-egy masszív darabot a lány lelkéből.

Keress, ha akarod, de legalább arra vigyázz, hogy kultúrált legyen, ne valami perverz állat, és hogy érzelmekkel nézzen rád, nem mint egy szexuális segédeszközre. És ne váltogasd őket, mert a jövendő családod alól ásod ki az érzelmi talapzatot.

2012. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Nem támogatót keresek, hanem olyat aki szívesen venné ha valaki törődne vele, ráadásul olyan aki nem szorulna rá :) azaz nem öreg, csúf, perverz bácsi vagyok, hanem pont az ellenkezője
2012. aug. 31. 13:49
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Találtál végül valakit?

2012. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
90%

Én 16/l vagyok és iszonyúan szánalmasnak tartom ezt az egészet!!!! Főleg, hogy még írod is, hogy nem "öreg, csúnya, perverz bácsi" vagy, hanem épp az ellenkezője. Ez így még gázabb, mert még kevésbé hihető!

És teljesen erkölcstelen is, ha például van feleséged vagy élettársad, arról nem is beszélve, hogy törvénybeütköző, ha még nem nagykorú a diáklány.

És tényleg nagyon szánalmasnak mondanám!!

2012. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
94%

Hofi után szabadon "pézé? viccelsz? mindent! sz.pok ny.lok gombot varok!"

:D

25/f

2012. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!