Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek valami tapasztalata?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami tapasztalata? (többi lent)

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal,de iszonyú félénk! Alig mer lépni,nehezen fejezi ki az érzéseit.Én pont az ellentettje vagyok.Nem vagyok félénk és szeretem kifejezni az érzéseimet!Nagyon az elején vagyunk még a kapcsinak,de félek hogy nem fog működni.Pedig mondják hogy az ellentétek vonzák egymás...Szerintetek ez változni fog? Valakinek van hasonló tapasztalata? Köszi a válaszokat!

Én 19/L ő 22/F



2012. aug. 28. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó a túl sok ellentét... Alapvetően különböző a személyiségetek, ez hosszú távon számtalan konfliktus okozója lesz.... Szerintem...
2012. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,konfliktus már volt ...de nagyon remélem,hogy meg fog változni és feloldódik :(
2012. aug. 28. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!