Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozod fel h megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozod fel h megcsaltak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azt kéne tisztázni, hogy mit jelent a megcsalás!

Mert ha szeret,és jól érzi magát velem, akkor nem megy máshoz. Ha viszont máshoz megy, akkor nem vele, hanem velem van a baj!

2012. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig 1-szer csaltak meg, méghozzá idén januárban egy hónap járás után. Én nem tudom, egy ideig fel se fogtam, majd miután közölte velem, rá két hétre felkerestem, hogy hát mi van, akarja-e folytatni, mert ő csak mosolyszünetet kért. Én akkor akartam, de azóta nem is beszéltünk (csak egyszer beszóltam, hogy köszönhetne néha nekem). Aztán teltek a szürke téli napok, a barátnőimnek és barátaimnak sikerült kiszínezni, de ha hazajöttem, bevonultam a szobámba és a sötétben ültem, tanulni se volt kedvem, depressziós zenéket hallgattam. Egyszer majdnem elütött egy busz, ő is ott volt, és ha jól hallottam ő kiabált, hogy "Vigyázz!". Elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha kórházba kerültem volna. Hát erre is megkaptam a választ rá kb. 1,5-2 hónappal. Ilyenkor a szakítás után már 4 hónap telt el. Bekerültem kórházba, nagyon beteg voltam. De szart rám. És ekkor jöttem rá, hogy ez egy f*szkalap, nem kell vele foglalkozni, egy hülye bunkó állat és még sorolhatnám. Ezután minden pasira rávetítettem ezt az utálatot, de rohadt jól éreztem magam. Boldog szingli voltam és nem is akartam ezen változtatni, de megismertem a Barátomat és felvilágosultam, hogy az nem is volt még szerelem, hanem egy fellángolás, de mivel életemben először csaltak meg és életemben először csalódtam valakiben ekkorát, ezért volt nehéz ezt kihevernem. Már értem, hogy mi az a szerelem, tudom, hogy milyen szeretni. Azzal a semmirekellővel erre nem lettem volna képes. Ennek így kellett történnie és örülök, hogy megcsalt. 17/L
2012. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
35 éves nő vagyok, és most csalt meg először (tudtommal legalábbis) férfi. És a pali elmondása szerint mégcsak nem is szexuálisan, hanem érzelmileg. Vissza akar menni a volt feleségéhez és kisbabájához mellőlem... Ez volt kb másfél hete, hát nem, nem igazán tudom feldolgozni, hogy engem ölelt nap mint nap, és igazából a volt családját akarja. Egy 45 éves férfitől én nem tudom, de nem ezt vártam, ez is hatalmas csalódás számomra, mert eddig inkább fiatalabb férfiakkal éltem együtt, gondoltam itt ez most mennyire komoly érett kapcsolat lesz, hmmmm annyi mindent odaadtam neki, feladtam miatta, és mindez semmit sem számított mert neki az ex családja kell . Mit érzek? Most épp semmit, de amikor feltör a dühvel kevert szerelem sírással, akkor ölni tudnék, mint ahogy ezt gondolatban meg is tettem mikor aludtunk, és no lám mit álmodott a férfi: én és egy másik férfi készültünk testíleg bántani őt. Annyira erősen gyűlöltem őt a másik szobából hajnalban hogy megérezte. Nem tudom sajnos feldolgozni, nem lehet, sajnos vele élek......:(
2012. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Úgy dolgaoztam fel a megcsalást, hogy egyszerűen tudatosítottam magamban, hogy túl jó voltam annak a parasztnak...
2013. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!