Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozod fel h megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozod fel h megcsaltak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 16:58
1 2 3
 11/24 Tiger1007 válasza:
Aki megcsal, az nem érdemli meg, hogy bánkódj utána!!! Az alkohol nem megoldás. Ideiglenesen jó, de hosszú távon csak alkoholistává válik az ember. Viszont ami tanulság, ha valakit megcsal valaki, annak oka van. Ezt jó megtudni, és esetleg változtatni rajta.
2012. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8%
Könnyen feldolgoztam, mert én jóval előbb megcsaltam, mint ő engem csak én azóta se mondtam el neki és persze szakítottam vele :D Meg lehet kövezni, de én minden barátomat megcsaltam még a kapcsolat elején, csak hogy ne fájjon, ha engem is megcsalnak, könnyebb feldolgozni 23/L
2012. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Engem is az első igazi szerelmem csalt meg gimi 1. évében (ő 3.-ba járt ugyanabba a suliba). "Igazi" alatt azt értem, hogy vele már "jártunk", csókolóztunk, viszont szex nem volt közöttünk, mivel ahhoz még fiatalnak és tapasztalatlannak éreztem magam. Ő viszont összejött egy osztálytársával, akitől mindent megkaphatott. Amúgy egyből bevallotta, és szakítottunk is, nem mástól tudtam meg. Akkor nagyon bánatos voltam, sírva mentem haza, és eltartott néhány hónapig, amíg túltettem magam ezen az egészen, nagyon ramaty érzés volt. Közben azt hittem, az egész suli rajtam röhög a hátam mögött. Persze ma már tudom, kb. senkit nem érdekelt.


A másik is még a gimis évek alatt történt, 2-3 évvel késbb. A fiú nagyon féltékeny természetű volt, és az volt a fixa ideája, hogy a legjobb barátjával mi szerelmesek lettünk és titokban a háta mögött vele csalom. Ez totális baromság volt, csak haverok voltak, de nem lehetett meggyőzni. Ezért bosszúból vagy visszavágásból ő viszont tényleg lefeküdt a baráti társaságból egy lánnyal (aki amúgy ugyancsak "foglalt" volt). Sajnos ezzel az egész baráti körnek vége lett, a lánnyal is szakított a barátja és mindenki a másikra mutogatott, nagy veszekedések voltak, sárcok összeverekedtek, stb. , mindenki szerint a másik volt a hibás. Igazából legjobban nem is a srácot sajnáltam, hanem a baráti kör felbomlását.


Azóta sok év telt el, és hiába ezek csak diákszerelmek voltak, de azért még most is eszembe jut néha-néha, pedig azóta férjem és 3 gyerekem van.


A férjem előtt felnőttként még 2 komolyabb kapcsolatom volt, de szerencsére nem fordult elő köztünk megcsalás. Szerintem ez embertípus függő, van, aki még egy nagyon rossz kapcsolatban sem képes rá, inkább előbb szakít, és utána lezd mással.

2012. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mikor elősször váltam, akkor megbeszéltük a férjemmel, hogy mindenki félre mehet. Meg is tettük, de akkor még szerettük egymást és később megbántuk. Mikor másodszorra váltunk akkor is megbeszéltük érdekes módon most én mentem elősször félre és nem bántam meg mivel nem szerettem már. Ő is elmondta, hogy nem sokkal utánam félre ment és ő sem bánta meg. Jelenleg is válás alatt csalom őt egy emberrel. Nem vagyok ilyen tipus de így alakult. Sose tennék ilyet de nálunk azért ez mentségnek számít, hogy váltunk és válunk most is. Ha félremész baromi erős lelkiismeretfurdalásod lesz ha esetleg még szereted, ha nem akkor meg minek vagy még vele? Ha máshol keresed a boldogságot ott már hiba van és azt meg kell oldani ha egyáltalán meg akarod. De persze vannak olyan tipusú emberek akik egyszerűen a vérük után mennek, és nekik ez olyan mint az evés ivás. Na őket tudom a legjobban sajnálni mert nem veszik észre, hogy mekkora fájdalmat okoznak mindenkinek vele. Sehogy se jó a megcsalás dolog mindig sérül valaki benne.
2012. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Miranda1970 válasza:

A párod nem a tulajdonod. Joga van ilyen döntéseket hozni. Ha mást választott, tudomásul kell venni. Te is meghozhatod a saját döntéseidet. Alapdöntések:

1. nem veszel róla tudomást

2. megbocsátasz

3. te is megcsalod

4. otthagyod

5. próbaidőre bocsátod

Különbséget tennék aközött, hogy hirtelen felindulásból tette-e, vagy tartós a kapcsolat. Hogy hogyan, azt csak akkor tudhatnám, ha előfordulna velem.

2 fontos kérdést fel kell tenni.

Szereted-e még ilyennek, amilyen, tehát hibáival együtt, és ő vajon szeret-e még téged? Ezt esetleg meg lehet kérdezni. Ha komolyan dolgozik a kapcsolat helyreállításán, akkor még lehet jövőtök.

2012. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 alf ***** válasza:

Szerintem tudni fogod.


Mi a csajommal túllettünk rajta, pedig mindketten megcsaltuk régebb a másikat, mondjuk 6-7 éve, de azóta nem, és már 10 éve együtt vagyunk.

2012. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 alf ***** válasza:

01:28


szerintem nem azért csaltad meg, hogy ne fájjon, egyszerűen nem vagy hűséges típus, ha mindenkit megcsalsz.

2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

09:57


Egy 2 és fél éves kapcsolatom volt amiben nem csaltam meg a párom, na azt bántam meg utólag a legjobban...


01:28 voltam

2012. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én rászoktam a cigire, valamint egyből utána piálás volt.
2012. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 italoimre válasza:

Szép Napot Mindenkinek!

Na kérem,ez talán egy nagyon fontos érzelmi kérdés minden embernél,csak mindenki másképp reagál rá....

Én speciel azóta (16.ik éve már)csak vegetálva élek,minimálisan dolgozom és étkezem,mértékkel azzért,de iszom és dohányzom és egy életre meg van a véleményem az "ilyen"nőkről....Persze tudom nem egyformák és vannak kivételek,de én mindjárt az elsővel befürödtem sajna....

Hogy miért történt így??? Nem őt szidom,nem is magamat,hanem inkább az akkori szociális politikai rezsimet,mert mindig az anyagi problémák,munkanélküli helyzetünk szülték a sűrű veszekedéseket akkoriban.Erre ő talált megoldást és összejött újból azzal a manussal akivel én előttem 6évig élt,mert voltak már anyagi tartalékai a csávónak miután hazaengedték többévi kórházi kezelés után.Szerintem ha a mi országunk is jól állna és mindenki a megfelelő bért kereshetné meg,nem pedig csak éhbéren tengődne,akkor kevesebb ilyen problémával találkoznánk....

Na az egészen más kérdés,ha valaki nem bír a vérével és azért szánja el magát ilyen tettekre....Ha bármelyik félben nem működik az önmegtartóztatás akkor az már öreg hiba.Ezért nem lehet a rendszert hibáztatni.Ha sikerül egyszer Miniszterelnöknek jelöltetnem magam,és megoldani kicsiny országunk fő problémás dolgait,talán szó lehet még párkapcsolatról az életemben,de ellenkező esetben kötve hiszem....Amíg csóró vagyok,nem kellek én a kutyának sem,átlátok én a szitán,mert kevés itt már ebben a világban az őszinte érzelem....Minden a pénzről szól.

Legyetek jók ha tudtok!

Üdv:italoimre

2012. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!