Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozod fel h megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozod fel h megcsaltak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem soha nem csaltak meg.
2012. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ez mind szep es jo. remeljuk igy van.
2012. aug. 27. 17:08
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén?


Amikor először megcsaltak, én 15 éves voltam (az első Nagy Szerelem Időszaka..), a barátom 16. Ez két éve volt. Otthagyott egy vele egyidős tinirib.ancért. Még aznap elmentem a legjobb barátnőmmel a város főterén álló hatalmas, meztelen férfi szoborhoz (na jó, nem a főterén, de közel volt a főtérhez :'D), kibontottunk egy üveg alkoholmentes sört, és ott mesélt hülyeségeket. Én nagyon magam alatt voltam, először el se akartam menni, de aztán egy közeli vendéglőből tök jó zene szólt, barátnőm felállt, elkezdte rázni, olyan Michael Jackson paródiát levágott, a földön fetrengtem a röhögéstől.

Aztán felhívta a barátját, hogy jöjjön ő is, vidítson fel valamivel :'D Mondtam neki, ne hülyéskedjen, de eljött a fiú is, hárman roma körtáncot jártunk, hát hatalmas volt :D Aztán ők ketten öhmmm... "keringőztek", én meg a meztelen szobor mellkasát döngetve röhögtem. Később szerelmet is vallottam neki (mármint a szobornak), majd elhozattam a nővéremmel a naplómat, amibe az exemről írtam csupa szép és jó dolgot, felgyújtottuk, és közben indián táncot jártunk, meg kántáltunk. Páran kijöttek a vendéglőből, elkezdtek nevetni meg mutogatni, őket is tánca invitáltuk. Éjfélre tízen voltunk, mi négyen (a nővérem is ott maradt), meg 3 pár. Éppen röhögtünk valamin, amikor ki jön velünk szembe? Hát persze, a volt barátom. Nem is tudom, reggel még meg akartam halni, de addigra már eléggé jól éreztem magam, puszit küldtem neki, és folytattam a röhögést. Nagyot nézett, másnap rám írt MSN-en, kérdezte, hogy minden rendben van-e? Nem akartam bunkó lenni, kutyaszarszedésre hivatkozva elköszöntem tőle. Csak később küldtem el a pi-csába. Azóta kibékültünk.:D

Ez volt az első megcsalásom története, és minden szava igaz :DD

2012. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 medve5 ***** válasza:
84%

Tudomásom szerint egyszer csaltak meg.

Akkor nyugodtan fogadtam és szakitottam vele.

Utána kellett egy hét ivás,hogy tompuljon bennem a dolog,aztán hamar elmúlt,annak ellenére,hogy szerettem.

Azt mondtam magamnak,hogy nem érdemel meg és ez így is van!!!!

2012. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Egy szamomra qvasokat jelento kapcsolatban 10x csaltakmeg.:)

Egyet a szakitasunk utani napon tudtam meg.:)

Utana meg meg 9et.:))

Szep nem? Ma mar rohogok rajta, akkorsem zokogtam, csak ahogy meg mostis magamat hibaztattam miatta, en ugytartom h ha megcsalnak egy not, akkor az a no hibaja...

Mondjuk akkor kicsit leis ittam magam, de nemvolt halalos.:)

De ma mar tudom, nem erdemelt meg.:)

Nem tehettem rola, hogy nem voltam eleg, es nem szeretett.:)

2012. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Vérgibbon ***** válasza:
71%
Láncfűrésszel
2012. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Én mondtam, hogy megteheti, ezért nem okozott gondot.
2012. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Egyszer csaltak meg.Csókolózott egy másik nővel.

Mivel Ő sem tudott lelépni és én sem(kisvárosban lakunk,nincs busz innen 8óra után)így vettünk egy üveg vodkát a benzinkúton és megbeszéltük,mit miért tett,elmondta az okokat és hogy nem jelentett számára semmit a nő,csak épp válságban volt előtte a kapcsolatunk és úgy érezte nem tekintek rá férfiként.Egész jól elbeszélgettünk mindenről és megbeszéltük,hogy szakítás után barátok maradunk.

Na másnap józanul már másképp láttam a dolgokat,üvöltöttem,sírtam,lehordtam mindennek.

Azért eszembe voltak amiket előző este mondott részegen és kissé megnyugtatott.Bár nagyon szomorú voltam,megbeszéltük,hogy Ő őszinte lesz én is változtatok azon amit rosszul tettem a kapcsolatunk alatt.

Azóta is együtt vagyunk,de elég fájó emlék az biztos.

2012. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Bernadett válasza:
90%

Szia,

Az első dolog h kinek mi számít megcsalásnak? A mi kapcsolatunkban csak a mással szex a megcsalás. A párom és én is jártunk úgy h csókoloztunk valakivel de azt elmondtuk egymásnak és megbeszéltük, de ez sem mindennapi és már régen történt. Akkor hirtelen mikor megmondta h mit tett rosszul esett de utána jól kibeszéltük a dolgot és minden OK volt. Már 6 éve vagyunk együtt és most tervezzük az esküvőnket. Szerintem a lényeg h tudjatok megbeszélni bármilyen problémát és ne a barátoktól vagy rokonoktól várjátok a megoldást, de azért véleményt meg kell hallgatni. Ha ő vallotta be a tettét akkor megbánta és sajnálja, de ha mástól tudtad meg akkor az már baj. Most gondolod h milyen könnyelmű vagyok de az emberek 90% megcsalja a partnerét de csak kevesen jönnek rá erre. A lényeg h jól beszéljétek meg a dolgot, de azért utána néha a szemére lehet vetni h mit tett, csak a bűntudat miatt is. Ha meg nem az első volt akkor még többször is megfogja tenni. Akkor kell hagyni a fenébe, és vannak erre barátok akik szívesen meghallgatnak na meg a pozitív gondolkodás. És ahányszor találkozol vele az utcán mindig a legjobb formád mutatod h lássa miről maradt le a hülyesége miatt.

2012. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Kibeszélem magamból a fájdalmat egy megbízható embernek, barátnak. Hülyeség, hogy a nő a hibás, nem tudom hogy lehet ilyet írni!!! Egy kapcsolathoz 2 ember kell, bármi van, nincs olyan, hogy csak az egyik fél hibás. Mindkettőnek jól magába kell nézni, minden ok-okozat. A megcsalás sem csak úgy történik, hanem "következmény". Előtte már vannak jelek, amire nem figyelünk, vagy nem vettük észre. Engem mikor megcsaltak elővettem egy papírt és leírtam a kapcsolatunk jó és rossz oldalát, és akkor jöttem rá, hogy sokkal több rossz volt benne számomra, mint jó (ezek a jelek) és aztán rájöttem, nem is csoda, ha szétmentünk. A megcsalásnak sok oka lehet: különböző elvárások, elmúlt szerelem, elhidegülés.... stb. A lényeg, hogy ne kerülj magad alá, lépj tovább, éld az életed, és ne feledd ha az egyik ajtó bezárult, kinyílik egy másik: Én azzal nyugtattam magam, hogy nem Ő volt az Igazi, mert az Igazinak én vagyok a mindene, és nem lát tőlem szebbet, jobbat, csak én kellenék neki. Ha pedig nem az Igazi, hadd menjen!!! Az idő begyógyítja a sebeket, szóval fel a fejjel!
2012. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!