Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer már megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már megcsaltak akkor előítélet alakul ki benned?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a következő kapcsolatodban is félsz attól, hogy mi lesz ha ő is meg fog vagy továbblépsz. Előző párom megcsalt, most van új de félek hogy ő is meg fog - persze ezt nem mondom neki, meg okot sem adott a féltékenységre de akkor is bennem van ez a trauma az előző miatt.


19/F


2012. jún. 27. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez a tanulási folyamat sajnos.
2012. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennem nem. Nincs két egyforma ember.
2012. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 perfectlie ***** válasza:
Velem nem volt ilyen,de nem igazából azért mert nem féltem,hogy megcsal hanem mert lesz@rtam.Ha most is szerelmes vagy vagy olyasmi akkor nyílván tartasz tőle picit,de ne adj neki hangot mert belekergeted!
2012. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ehhez még az sem kell, hogy megcsaljanak. Pl. azok a lányok, akiket kiskorukban elhagy az apjuk, szinte mindig ilyenek lesznek. sima pszichológia
2012. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. Szerintem az apáknak nem sok köze van ehhez. Vagy csak én nem találkoztam még erre utaló esettel. Engem pl elhagyott a faterom, mégis lesz.rtam, amikor exem csajokkal találkozott, még az sem érdekelt, hogy elmesélte, hogy kikezdtek vele. Nyugtáztam, hogy ja, jó pasi vagy, megesik.

Míg barátnőim megrohadtak a féltékenységtől, teljesen értelmetlen dolgok miatt, pedig csak nekem váltak el a szüleim.

Bár lehet, hogy van benne valami, nem tudom, én mondom nem találkoztam ilyen esettel.

Amúgy lehet, hogy tartasz dolgoktól később is, de ha a barátnőd nem ad rá okot, hogy ne bízz benne, és más lesz, mint az előző, akkor majd enyhül ez az aggodalom.

21L

2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!