Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, benneteket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket mennyire befolyásol az, egy párkapcsolatban hogy egy fiú gazdag avagy szegény-e?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 27 éves fiú. Albérletben él, nincs kocsija, nincs tele a pénztárcája 20-ezresekkel, (nem az Ő hibája által!!) viszont tanult, jóképű, ápolt, tisztelettudó, őszinte és rendes dolgozó állampolgár. ŐSZINTE válaszokat várok! Zavarna az anyagi háttere? Mérvadó lenne a kapcsolat kialakulását illetően?

2012. máj. 30. 09:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem számít! Ne viccelj! :) Az számít, hogy milyenek a belső értékei. :)))
2012. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%

nem az a fontos hogy mennyire vastag a zsebe hanem hogy.huseges legyen ne csaljon meg , szeressen.

szoval minden evidens dolog.

2012. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Oké persze most jönnek a válaszok, h a belső a fontos, meg mindegy milyen vastag a pénztárcája stb stb.

Nekem nemi minegy, nem kell kőgazdag elkényeztetett apuci betolt alám mindent pasi. De olyan sem kell aki nem fejlődő képes, céltudatos.

Olyan kell aki szereti építeni a jövőjét, nem kell rögtön kocsi meg ház meg nagy dolgok, de őszinte leszek, ha hosszútávra tervezünk, akkor igenis szeretnék anyagi biztosságot( amit ketten termetünk meg).

Fejlődni, fejlődni, fejlődni... fontos. 27 éves tisztelettudó állampolgár vagy, hány munkahelyed van 1?tanult vagy? kit érdekel, egy szakmunkást aki maszekol lassan jobban megfizetik mint a diplomást. Érdemes sztem elgondolkodni ezeken.

2012. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 nyuszikah_5 válasza:
80%
A mai világban sokaknak számít a pénz, és sajnos lassan a "pénzt kedvelő" lányok lesznek többségben... De sokat számít, hogy milyen hosszú kapcsolatról van szó. Mert egy 1-4 éves kapcsolathoz nem kell pénz, csak szerelem és hűség. De egy életre szóló kapcsolathoz kell, mert gondolni kell az esküvőre, családalapításra és egyéb tényezőkre :)
2012. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Most ez következik, hogy azért is szégyeld magad, hogy diplomás vagy...
2012. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
ma 09:34-es vagyok, nem arra gondoltam, h szégyellje magát mert diplomája van, sőt egyszer én is szeretnék, de előtte tanulok egy szakmát amivel elhelyezkedhetem, és utána fizetem én a tanulmányaimat, az életemet, nem apuci-anyuci dugja a számba a galambot...
2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%

Aki kijár egy egyetement annak apuci, anyuci dugja a szájába a galambot?


Sok sikert, hogy munka mellett akarod kijárni. Maximum a kommunikáció szakot. Ha igazi tudást akarsz, akkor nappalin járod ki az iskolát. A levelező az csak egy papír.

2012. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek a harmadik válaszolóval. Nincs szükségem újgazag selyemfiúra, olyan partnert szeretnék, aki együttműködik velem és számíthatok rá abban, hogy együtt építsük fel a közös jövőnket. :)

Eltartatni nem tudnám magam, az nem férne bele a becsületkódexembe.

2012. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
3. válaszoló vagyok: igen azt gondolom, h a környezetemben rengeteg olyan ember van, aki 2 éves koráig egy percet nem dolgozott, mert"őt tanul". És igen eltudnám végezni az egyetemet, nyilván nem egy orvosit, de hidd el nekem nem olyan lehetetlen a dolog...
2012. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Jóhogy nem dolgoztam 2 éves koromig. Járni sem tudtam.
2012. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!