Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, benneteket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket mennyire befolyásol az, egy párkapcsolatban hogy egy fiú gazdag avagy szegény-e?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 27 éves fiú. Albérletben él, nincs kocsija, nincs tele a pénztárcája 20-ezresekkel, (nem az Ő hibája által!!) viszont tanult, jóképű, ápolt, tisztelettudó, őszinte és rendes dolgozó állampolgár. ŐSZINTE válaszokat várok! Zavarna az anyagi háttere? Mérvadó lenne a kapcsolat kialakulását illetően?

2012. máj. 30. 09:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
jaj bocs lehagytam az 5-öst, szval 25 éves korig, de nem keresd a kákán is a csomót, attól , mert félregépeltem.
2012. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Írja egyébként, hogy rendes dolgozó állampolgár. Mi bajod van?


Nem attól elkényeztetett valaki, hogy kijárt egy egyetemet, hanem hogy érettségire kap egy kocsit meg házat.

2012. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg az első kommentemben ( 3. válaszoló vagyok) leírtam a véleményem a helyzetéről. Ezek már csak egy másik kommentelő válaszira a reagálások. Próbáld meg értelmezni, talán menni fog...
2012. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Semennyire! Ne nézz annyi szappanoperát! :)
2012. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem az befolyásol, hogy milyen az anyagi helyzete, hogyha szeretek valakit ( volt egy 5 éves párkapcsolatom, ő 28 éves volt, diplomás, dolgozó ember, neki kocsija volt, de még a szüleivel élt mert nem tudott albérletet is fizetni). Azonban fontos, hogy legyen benne törekvés a fejlődésre, arra, hogy szeretne előrébb jutni. És ezt se a pénz miatt, hanem egyáltalán a fejlődés igénye miatt. Egyébként együtt is el lehet kezdeni építeni a közös jövőt, hogyha mondjuk a bnő is dolgozik. Egy idő után összeköltöznek, két fizetésből könnyebben lehet egyről a kettőre jutni.

24/L

2012. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem csk ilyen barátaim voltak :) Miért zavart volna? Szerintem ez jó. Ha amúgy igyekszik munkát találni, szorgalmas, akkor már nem rajta, hanem az államon múlik, hogy mennyit keres. Változnak az idők.
2012. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Költőnő? ***** válasza:
rövidtávon nem, de hosszútávon fontos az egzisztencia. Mondjuk csak azért, mert nincs pénze vkinek még nem dobnám ki. De ha béna, teszetosza, nem halad, magyarul nem FÉRFI, azért már igen.
2012. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nézd, 25 éves nő vagyok, 1 éve diplomáztam, pár hónapig volt munkám, most nincs, de ha minden igaz, 2 hét múlva újra munkába állhatok. Szüleimmel élek, nincs kocsim, csak a családi.

Most ismertem meg egy fiút, ő 29, szintén ebben a cipőben jár. Ha őszinte akarok lenni, be kell vallanom, hogy eleinte kicsit zavart a dolog - az előző barátom kicsit jobb módban élt, volt kocsija... DE. A mostani barátom annyira kedves, figyelmes, odaadó - hogy ezt nem tudná anyagiakkal kiváltani.

2012. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
40%
hahahhahahaa, a sok álszent, még hogy a belső sokkal fontosabb, és a pénz nem számít...köszi néhány válaszoló, jót röhögtem :DDDD
2012. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%
12:41 es megmondta a tutit. Ennyi álszent embert még nem hordott a Föld a hátán! És mindegyik itt gyűlik össze!!
2012. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!