Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a barátom is. Több mint egy éve együtt vagyunk. Előző héten 3 estét töltött a haverjaival a Balatonon. Simán "belementem",mivel 100 %-ig megbíztam benne,ő lett volna az utolsó,akiből kinéztem volna bármit is. Aztán hazajött és rá pár napra egyszer csak sírva fakadt és bevallotta hogy egy lányt kb 10 perce ismert,kiment a párom levegőzni,csaj cigizni,aztán egymásba gabalyodtak és el is kezdtek szexelni,de a barátom észbekapott és abbahagyták. Iszonyatosan fáj,mert minden rendben volt köztünk,és azt mondja mindent megkap tőlem,nem azért tette,mert nem szeret,vagy egyéb,hanem megingott. Azt mondta többet nem tenne ilyet,és azért mondta el mert megérdemlem hogy tudjam az igazat,és furdalta a lelkiismerete. Harcol értem,de nem tudom mit tegyek. Bevallom fél évesek lehettünk,mikor én is egy hasonló buliban megcsaltam,egy csókkal,de nem feküdtem le senkivel,egyetlen csók volt..És tanultam belőle. Ti mit tennétek?
2012. aug. 13. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csald meg te is
2012. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Kidobnám, mégis mit tennék?

Te is az a gyökér fajta vagy, akit szarrá lehet csalni?

2012. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
megérdemelted..valld be neki h te is megcsaltad, ne aggódj, elfog hagyni h te fél éven át hazudtál neki;)
2012. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs. Csak úgy nem lehet összegabalyodni senkivel, főleg nem úgy, hogy hirtelen elkezdenek szexelni. Az ilyen ember gyenge akaratú, nincs önuralma, szóval egy percig sem kínlódnék vele.


Persze úgy megint más, hogy Te is megcsaltad. Szóval vagy lenyeled a békát vagy hagyjátok ezt a rettentő stabil kapcsolatot.

2012. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudja h megcsaltam amúgy.
2012. aug. 13. 13:29
 6/14 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont!
2012. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 AndreaMariann ***** válasza:

Ez attól függ,meg tudsz-e ezért bocsátani neki.Ha nem,akkor ne folytasd,mert folyton csak felhoznád neki,eszedbe jutna,hogy mást csókolt úgy,ahogyan Téged szokott.Én nem tudom,tudnám-e ezt így.

Ráadásul Te is megcsaltad.Én nem tudom,mit jelent az Nálad,hogy CSAK egy csók volt,én biztosan belepusztulnék,ha egy csókkal is megcsalnának.Én sem teszek ilyet,hiszen akkor miért vagyunk együtt?

Létezik monogámia,poligámia,lehet választani,előre megbeszélni,mi fér bele.

Beszéljetek sokat,döntsd el,meg tudsz-e bocsátani,és később ne vesd a szemére,hogy megcsalt,ha Vele maradsz,mert akkor hiába volt az egész.

2012. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, megteszi megint, hiába mondja, hogy sajnálja, később úgyis elfelejti. Egyszer eljátszotta a bizalmamat, több esélye nincs.
2012. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Csaljátok csak egymást, meg érdemlitek. Inkább ne szakítsatok, a végén még összejönnétek rendes emberekkel és csak elb*sznátok az ő életüket is.
2012. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ment ő is bele, mert megcsaltad te is. Nincs olyan hogy csak csók, v szex, vagy csak flörtölés..a megcsalás megcsalás
2012. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!