Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhaggyam vagy inkább tűrjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhaggyam vagy inkább tűrjek tovább?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok fél éve ismertem meg a jelenlegi páromat ő 42 éves és már 1,5 hónapja együtt is élünk. A helyzet az, hogy neki van egy 18 éves fia aki nem velünk él de hetente többször is átjön hozzá kell tennem a párom nagyon gazdag és már kaptam bírálatokat, hogy csak a pénzéért vagyok vele ez részben igaz de nem teljesen visszatérve a fia lenéz engem és nmegyszer a szemembe mondta, hogy én csak egy k.rva vagyok, aki csak az apja pénzére hajt és azt is mondta, hogy ne szóljak bele a beszélgetésükbe mert úgysem értem ilyenkor a párom néha rászóll a fiára, hogy beszéljen kicsit több tosztelettel de néha úgy érzem ő is így gondolja. Én most diplomáztam de jelenleg nem dolgozom és nem is tervezem, higy szeretnék lehet emiatt a párom is néha a fejehez vágja, hogy ő keresi a pénzt ő hozza a döntéseket ebből már kicsit elegem van és úgy érzem senkinek nincs joga ahhoz, hogy megszabja mit kezdjek a saját életemmel de mégis szerelmes vagyok de tudom ez így nem jó.
2012. aug. 9. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igaza van a fiának
2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár a fia nem éppen udvarias, mégis úgy érzem, hogy igaza van (az alapján, amit leírtál).
2012. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"a párom nagyon gazdag és már kaptam bírálatokat, hogy csak a pénzéért vagyok vele ez részben igaz de nem teljesen"

ezek után milyen válaszokat vársz? talán sajnálnunk kéne? te magad leírtad hogy mi van. a fiának van igaza

2012. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is igaza van.. ha lehet akkor szülj neki gyereket minél előbb ,így akkor egy életre magadhoz láncolod és jól fogsz élni úgy,hogy nem dolgozol
2012. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tényleg tök szánalmas vagy, igaza van a srácnak.

21L

2012. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ma 22:15 hát te nagyon gusztustalan vagy. igazi ku*va lehetsz!!
2012. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
a második ma 22:15-re írtam
2012. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 éves vagyok, és azon vagyok, hogy munkát találjak... Te nem tervezed... Jó a papán élősködni... Te dolgod. De akkor fel kell vállalni, nem másra köpködni, mert kimondja az igazságot...

Mit vagy kiakadva?

2012. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
olyan kurv@ nehéz azt a vesszőt leütni???
2012. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
amúgymeg a fiának igaza van. :-) ha belengetne egy 20-ast gondolom vele is lefeküdnél. :-)
2012. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!