Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretik a fiúk a nyomulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk a nyomulós csajokat? Vagy inkább a visszafogottabbakat?

Figyelt kérdés

Jobban szeretik ha egy lánynál ő kezdeményeznek vagy ha "elkényeztetik" őket a lányok a nyomulással?

Főleg fiúk válaszát várom, de lányok is írjanak!

előre is köszi



2012. aug. 9. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam nagyon nyomulós lánnyal de esküszöm már jól esne ha nem nekem kéne szenvedni, de komolyan..
2012. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha a lány kezdeményez,én is szoktam de nem szeretem törni magam másért.
2012. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én imádnám HA lenne ilyen lány
2012. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

szerintetek ez mért lehetett?

Barátnőm megismerkedett egy buliba egy fiúval smároltam meg ilyenek. Másnap írt neki a srác, beszélgettek kb 1 hétig szokásos nyomulós dumák gondolom... :D Találkozást is megbeszélték, srácnak közbe jött valami. Beszélgettek még egy ideig aztán a srác egyre kevesebbszer írt neki, majd egyáltalán nem. Azt mondta a barátnőm nyomult de nem annyira hogy visszataszító legyen. Elvileg semmi jel nem utalt arra hogy valami baja lehet a fiúnak a lánnyal.

Mért lehetett ez ?

2012. aug. 9. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerte meg teljesen ennyi.
2012. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra utalgat, hogy megkeféltetné magát a sráccal, az nagyon rib@ncos, és sokaknak - pl. nekem - visszataszító, mert ki tudja, kik járták már meg, ha mindenkivel ezt csinálja, aki bejön neki. Viszont az sem jön be, ha egy lány csak várja, hogy hozzászóljanak... Az aranyközépút itt is a legjobb.
2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom , de ha kicsit nyomul a csaj én se bánnám, ... legalább tudnám biztosra , hogy ő is akar valamit , s nem csak én töröm magamat ....
2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)))
2012. aug. 9. 15:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szeretem a visszafogottabbakat, az olyan, mint nektek az "aranyos pasi", kb annyira izgató.
2012. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
áh értem. :) Sokat segítettetek :)
2012. aug. 9. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!