Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az araboknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az araboknak, hogy egyszerre több nőnek is mondják, hogy szeretik és hazudnak mindegyiknek? Csak azért akarnak feleségül venni, hogy le tudjanak fektetni?

Figyelt kérdés
mert nekik házasság előtt nem lehet szexelni..vagy is aki betartja ezt
2012. aug. 7. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen csak azért.
2012. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Az arabok hülyék, hidd el nekem.
2012. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon dúrva dolgok vannak! amikor a lánynak megjön az első menstruációja férjhez adják... voltam egyszer egy előadáson erről ... hát dúrva :S
2012. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ezek a csúnya arabok... Hát micsoda szörnyű nép ez!

Képzeld el, hogy ők úgy igazán nem is mondják az asszonyoknak, hogy szeretik őket. Nincs rá szükség. A feleség a férj tulajdona, ha üti-veri, az sem érdekel senkit. Lehet, hogy nem is hazudják nekik, hogy szeretik. Nem kell meggyőzniük az asszonyt, úgysem megy el tőlük.

És bizony olyan gonosz népek, hogy csak azért vesznek feleségül nőket, hogy legyen, aki ellátja őket és lefeküdjenek velük. Undorító dolog, nem?

Milyen óriási szerencse, hogy itt, a tiszta, keresztény nyugati világban nincsenek huszonéves lánykákat ágyasként tartó ötvenes-hatvanas, elhízott, kopaszodó, kőgazdag üzletemberek, nem léteznek hazugságra épülő házasságok és még csak olyan sem fordul elő, hogy két embert csak a szex tart össze, minden pár őszintén szereti egymást.

Hidd el, ők sem jobb vagy rosszabb emberek, mint mi. Az emberi faj mindenütt egyformán mocsok tud lenni, a szép ideológiák csak keveseknél működnek jól. Csak míg nálunk mindenféle mézes-mázos maszlag van a szeretetről és megbecsülésről, meg "amíg a halál el nem választ", addig náluk a társadalom ezt sokkal őszintébben kezeli, nem is kell eljátszani, hogy a férj tényleg komolyan gondolná ezt a szerelmesdit. Mondjuk egyik megoldás sem abszolút tökéletes, de mindkettőnek vannak előnyei.

2012. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Pontosan eltaláltad. Ott inkább a poligámia elfogadott, és a legtöbb férfinek a sok nő azért kell, és szexeljenek. De ez nem jelenti azt, hogy a férfi minden nőt szeret. Meglehet, hogy eggyel szerelembe esik, de emelett a többivel is ugyanúgy lefekszik..
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerű, el kell kerülni az arabokat, és akkor nem találkozol ezzel a jelenséggel. Mert mások aztán soha nem tesznek ilyet, hál' istennek!

Brr... nem irigylem az arab nőket, valaki le akar velük feküdni. Bezzeg egy normális kultúrában ilyen meg se fordul a férfiak felyében!

2012. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Más kultúra, és más a nevelkedés is, ezáltal tán a kérdésed sem értenék...
2012. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos,Kedves Kérdező tudod ez azért nem ilyen egyszerű.

Én itt élek 8 éve. Arab férjem van. Tőle 2 gyerekem.

18 éves voltam amikor kijöttem,azóta ismerem a férjemet és csak 24 éves voltam amikor össze házasodtunk és nem igaz az,hogy férjhez adják a lányokat,ha megjön nekik. Mielőtt fel vettem az iszlám hitet én is furcsának találtam ezeket a dolgokat.

Annak a férfinek lehet több felesége akinek az elős feleség nem szül legalább 1 fiú gyereket. Szóval,ha az első felesége 3 lányt szül neki,akkor vehet el még egy nőt. De ezt ellenörzik. Hogy é? ,Hol él? Miből él? El tud-e tartani még 1 feleséget? Stb,stb.

Ha még vmire kíváncsi vagy,írj privit. :))

2012. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél nyugodt, szexelnek nyugodtan az arabok házasság előtt is, ha tehetik. Európai nővel pedig pláne.
2012. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Minél több feleséged van (maximum 4)annál fentebb vagy a ranglistán,mivel a négy feleséget ugyanúgy kell ellátni.Ugyanannyi időt is kell velük tölteni.
2012. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!