Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A visszahúzódó lányok inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó lányok inkább a csendes, ugyancsak visszahúzódó fiúknak jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én inkább visszahúzódó lány vagyok mégis a barátom olyan, hogy nagy társaság, mindenkit ismer, beszédes.
2012. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A csendes, visszahúzódó fiúk senkinek sem kellenek.
2012. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de most itt a lányokról van szó...
2012. aug. 4. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Minden lánynak nagydumás, társasági fiú kell, még a visszahúzódó lányoknak is.


Ezért van sok csendes, visszahúzódó srác egyedül.

2012. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom nálatok, fiúknál hogy van...de én itt azt kérdeztem, hogy a visszahúzódó lányok a nagydumás fiúknak nem jönnek be?
2012. aug. 4. 20:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Általában nem veszik észre a nagydumás fiúk a csendes lányokat, illetve nem mindig van türelmük kivárni mire a lány megnyílik és önmagát adja.
2012. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Visszahúzódó létemre nekem tetszenek a szintén visszahúzódó lányok. Csak hát elég nehéz így visszahúzódva egymásra találni XD. 19/F
2012. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindkettőtöknek igaza van :)...sajnos
2012. aug. 4. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában a visszahúzódó lányoknak a beszédesebb fiúk kellenek, mivel ha két visszahúzódó fél találja meg egymást, ugye ott sok beszéd nem lesz, ezért keresik a talpraesettebb fiúkat v.lányok. A visszahúzódó fiúknak általában a csendesebb lányok jönnek be, mivel azt hiszik, hogy őket, így könnyebb megfogni, megtartaniés passzolnak egymáshoz. A beszédesebb lányoknak menő, talpraesett pasik kellenek, a beszédes pasik meg 50-50 %-ban egyik ilyen, másik olyan alapon válogatnak. Sok olyan eset van, amikor direkt csendesebb lányokat keresnek, mivel mellettük nyugodtan beszélhetnek, senki nem szakítja félbe őket. Persze ezek nem minden esetben igazak.
2012. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

nyílván a kérdezőnek is egy ilyen nagydumás kisköcsög jön be, azért nem adna esélyt sem egy visszahúzód, csendes srácnak


minden lánynak a menő sggfejek kellenek! én is ilyen állattá fogok válni, most már elegem van anőkből nagyon!

2012. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!