Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nők, ha egy pasi"ügyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, ha egy pasi"ügyet se vet rátok", az annál inkább jobban érdekel titeket?

Figyelt kérdés

ha egy pasi aki tetszik nektek és az "ügyet se vet rátok",az annál inkább jobban érdekel titeket?

Azért beszél veletek,csak nem érezteti,hogy tetszel neki.

Ilyenkor van úgy,hogy ezért ti kezdeményeztek,hogy legyen valami?

Tehát ilyenkor jobban ösztönöz,hogy megkapjátok az adott pasit?


2012. aug. 8. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem érdeklem,akkor hagyom a francba,nem akaszkodok rá senkire.Úgyis megcsalna.
2012. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak a hatalmas önbizalommal rendelkező lányokra igaz. Mert értük (általában) minden pali odavan, és így nekik ritka, ha van olyan, aki nem kiskutya.
2012. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23L ez fontos.1
2012. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
hat,nem mondhatnam,hogy jobban erdekel.de ez szerintem mindenkinel valtozo.en azt szeretem,ha a pasi,akit kineztem,megszerez maganak.nem szeretek kezdemenyezni,csak esetleg nagyon finoman.meg szerintem a pasiknak is jobb erzes,ha ok szerezhetnek meg.lehet,hogy regimodi vagyok,de szeretem betartani -ugymond-ezeket a dolgokat
2012. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy tévhit. Ha egy pasit nem érdeklek akkor annyiba hagyom. Miért szaladnék valaki olyan után aki lesz*ar? Nem vagyok hülye gyerek. Ha akar valamit majd lép.
2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem elvenné egy kicsit a kedvemet, ha azt látnám, hogy a pasas, aki tetszik nekem nem közeledik hozzám, vagy ha azt látnám, hogy nem érdeklem. Szerintem is kezdeményezzen a férfi :) Tehát nem, nem érdekelne jobban. (de ez csak az én véleményem)
2012. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatja jelét sem az érdeklődésnek, miért kezdeményeznék? Én sem szeretem megalázni magam.
2012. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!