Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az h egy pasi akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h egy pasi akkor kezd el velem rendes lenni amikor engemet mar nem erdekel?

Figyelt kérdés
Tobbszor is elofordult velem. Amikor tok rendes voltam a pasimhoz, lestem minden gondolatat, szerettem, kenyesztettem, akkor vagy az volt h szakitott velem h nem vagyonk egymashoz valo, vagy nem kesz egy kapcsolathoz, vagy kozolte h nem szerelmes belem. Amikor nagy nehezen tul tettem magamat ezen es mar nem erdekelt a pasas akkor hirtelen minden megvaltozott es elkezdett nyomulni. csakam akkor mar nekem nem kellett mert az erzes elszallt. nehany pasi annyira nyomult h meg verset is irogatott. Miert csak akkor kellek mar amikor en mar futyulok a fejukre????
2008. máj. 26. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A pasik márcsak ilyenek. Ha elveszítik azt, aki tényleg jó hozzájuk, utána gondolkodnak csak. Ilyenkor jönnek rá, hogy mit is vesztettek.
2008. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja csak akkor mar a damage meg van csinalva. es az erzes mar nem ugyanaz. miert nem lehet akkor gondolkodni mikor meg minden megvan??? ez nekem tok magas...
2008. máj. 26. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

:) Pont igy ereztem magam...es most 20 vagyok. Mostanig ugy ereztem h mintha valami atok lett volna rajtam.

Azota az osszes pasi akiert addig haltam meg, most megfordult a kocka.Ok akarnanak engem..


Nem volt semmi nagy titkom.En mar bele is torodtem annak idejen 18 eves fejjel, h jarok erzelem nelkul olyan pasival aki nekem nem kell, de szorakozzak, mert maskepp a pasikkal nem lehet.

Jartam is ..meghozza model volt a srac, minden tokeletes volt benne, csak kicsit gyerekes, meg ..hat elvette minden turelmem. De ultem vele..mert pont ezt gondoltam mint te...h ugyse..

S akkor egy este kimentem egyu sraccal, mert a sulimba akkor koncertet szerveztem. s kimentem h beszeljuk meg az aprosagokat a koncertrol.

Hat az este ismertem meg a mostani baratom.Vele pedig nem mertem szeretni az elejen, o pedig pont akkor adott bele mindent, es majdnem szakitottunk, mert egy csomo veszekedes es nem megbizas.

Es most vegre rajottem, h nem masoktol fugg, v sorstol v mitol h milyen sracot kapsz.

Azt kapsz aki neked kell!

Elsosorban NE mastol vard el a sajat boldogsagod! Ha van pasid ha nincs legy boldog, optimista...az ilyen ember vonza maga utan a tobbit,s ugy a ferfiakat is.

Es koncentralj arra h van akaratod, es ugyes vagy ahoz h megszerezd azt a sracot aki kell neked.

Tudod h az ambicios emberek haladnak csak elore.

En akkor megfogtam magam, szakitaskor, es azt mondtam h nem fogom hagyni ezt a kapcsolatom is h ne mukodjon...mert addig mindig csalodtam.

Es azota boldog vagyok.

szerintem abba van a titka h legy optimista, legyen akaratod,tedd TE magad eloszor boldogga, es csak utana vard el mastol h boldogga tegyen!

Ne aggodj...csak kicsit legy nyilt, h igenis johet..meg ha ugy erzed evesztetted a remenyt..soha de soha...nem tudhatod ki es hol var rad!

Sok sikert!

2008. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!