Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a barátom is. Több mint egy éve együtt vagyunk. Előző héten 3 estét töltött a haverjaival a Balatonon. Simán "belementem",mivel 100 %-ig megbíztam benne,ő lett volna az utolsó,akiből kinéztem volna bármit is. Aztán hazajött és rá pár napra egyszer csak sírva fakadt és bevallotta hogy egy lányt kb 10 perce ismert,kiment a párom levegőzni,csaj cigizni,aztán egymásba gabalyodtak és el is kezdtek szexelni,de a barátom észbekapott és abbahagyták. Iszonyatosan fáj,mert minden rendben volt köztünk,és azt mondja mindent megkap tőlem,nem azért tette,mert nem szeret,vagy egyéb,hanem megingott. Azt mondta többet nem tenne ilyet,és azért mondta el mert megérdemlem hogy tudjam az igazat,és furdalta a lelkiismerete. Harcol értem,de nem tudom mit tegyek. Bevallom fél évesek lehettünk,mikor én is egy hasonló buliban megcsaltam,egy csókkal,de nem feküdtem le senkivel,egyetlen csók volt..És tanultam belőle. Ti mit tennétek?
2012. aug. 13. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A srácban az a legnagyobb gáz, hogy elmondta neked. Nem azért mondta el, mert tisztel téged, hanem azért,mert nem bírta a terhet cipelni,furdalta a lelkiismeret,így könnyített a lelkén,elmondta neked,hogy neked is fájjon.(Ezt a meglátás Popper Pétertől olvastam!)Tehát,még önző és gyáva is. Ezt neki,ismétlem NEKI kellett volna saját magával lerendezni,a saját lelkiismeretével elszámolni,úgy , ahogy te is tetted, nagyon bölcsen, hogy nem mondtad el neki a csókot,hanem magadban helyre tetted,és tanultál belőle,hordozod a terhet,és nem bántottad meg ezzel őt is.Miért kell a másiknak szenvednie azért, mert én f@sz vagyok??

Nagyon bölcsen cselekedtél, és ne legyen ez magyarázat arra, hogy megcsaltam ,hát most visszakaptam,ő is megcsalt!

A két történet két külön dolog.


Most rajtad a sor,hogy mennyire tudod azt a fájdalmat feldolgozni.

De ,valóban komoly a kapcsolatotok?Gondolkodjatok el rajta,hogy mennyit ér nektek,mik a normáitok,mi fér bele, tujátok -e folytatni,és, hogy miért történhettek meg ezek a megingások.

2012. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es azzal nem értek egyet, hogy nem kellett volna elmondania, titkolóznia kellett volna. Igenis mondja el, hogy rosszat tett. Elismerem, könnyített magán is ezáltal, de azt gondolom azzal, hogy sírva fakadt, rettenetesen megalázkodott a nő előtt. Jobb, ha a nő látja olyan állapotban a kedvesét, minthogy később egy vita vagy szakítás alkalmával nagyképűen csak úgy odaböki, hogy így utólag csak elmondom már....
2012. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ok Popperre nem szabad hallgatni ezek alapján!-.- nekem úgy van hogy inkább mondja el az iazat mert nem akarok egy opyan emberrel tovább élni aki megcsalt jogom van eldönteni és tudni róla mert ha eltitkolja annál rosszabb nincs!Én ha megcsalna a szerelmem nem alarnám többé látni de ha nem mondja el akkor az milyen már???ennyi jogom legyen már!Szeeintem meg ennyi pozitívum van a gyerekben hogy bevallotta sokkal jobb mimtha titkolná vagy megcsalná titokban mégegyszer vagy többször...
2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ezek után nem tudnék őszintén hozzábújni, lefeküdni vele, meg semmi... arra gondolnék, hogy ezt mással is képes volt megtenni.

Belepusztulnék a tudatba, hogy nem voltam elég, mindig erre emlékeztetne, ha ránéznék.

De igazából te tudod, hogy megéri-e vele lenni, igazából már ott tudnod kellett volna, hogy nem ő az igazi, amikor mással smároltál. Hidd el, nem vagytok egymásnak valók, hiszen akkor egyikőtök se csinálna ilyet a másikkal.

2012. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!