Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már kb 3 hónapja elkezdtünk beszélgetni egy fiúval a suliból.Ő kezdeményezett,azt mondta ismerkedni szeretne velem.Én beleegyeztem,mert szimpatikus volt.Egyre többször irt nekem,majd elkezdtünk együtt kimenni.Egyik este haza is kisért,meg nagyon kedvesen viselkedett.Néha voltak jelzései,például a szemembe nézett,majd mosolygott,és kezdett kicsit úgy viselkedni,mintha szeretne valamit...Én meg beleéltem magam,és kezdtem megkedvelni...nem telt el egy olyan nap sem,hogy ne beszéljünk...aztán az utóbbi héten nem igazán irt...és én irtam neki kétszer,de sajnos azt mondta hogy fáradt,és nem sikerült beszélnünk...rá egy napra megint ráirtam,és beszélgettünk úgy mint,mindig...aztán egyszercsak látom,hogy facebookra kitette hogy kapcsolatban van...nagyon meglepődtem,mikor megláttam,és azt sem tudtam,mihez kezdjek...persze neki nem mondtam semmit,de észrevehető volt,hogy nincs túl jó kedvem...Azt az egyet nem értem,hogy miért viselkedett velem úgy,mintha akarna valamit,amikor csak barátként tekint rám?...Nem tudom,hogy most mit kéne tegyek...Tegyek úgy,mintha mi sem történt volna?Elég nehéz lesz...nem értem miért csinálta..Az igazat meg nem szeretném neki bevallani...nem tudom mit kéne tennem...

17/L


2012. aug. 5. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem szoptad le már az első napon,a mai srácok nagyon türelmetlenek
2012. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hm, a tipikus helyzet. Szerintem el kéne fogadnod ,hogy izgatónak tartott , de talált valakit akit (ezek szerint UGYANABBAN az időben szédített. Miközben téged kísérgetett meg minden, gondolom őt sem csak a távolból nézegette.) jobban kedvel. Gondolom majd egy idő múlva amikor szakítottak megint te leszel a célpont de ne hagyd neki. Ez az én véleményem. De te döntöd el.
2012. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

XD Welcome in the friendzone!

Kajak azt hittem így csak csajok szopatják a faszikat, de úgy látszik megy ez visszafelé is.

2012. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:köszönöm a választ.:)
2012. aug. 5. 01:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő úgy viselkedik,mintha semmi sem történt volna..úgy beszél,ahogy eddig,és kérdezgeti hogy mi a baj,meg miért vagyok szomorú...ez azért elég rosszul esik..
2012. aug. 5. 01:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működik, hogy egyszerre van több jelölt, vagyis olyan lány, aki szimpatikus. És persze van több lány, akinek én vagyok szimpi. Az összessel ismerkedek, hiszen nem az első tali után kezdünk járni, hanem miután valamelyest megismertük egymást. Van egy pont, mikor meghozom a döntést, hogy kivel akarom komolyabbra fordítani.

Az összes lány, aki remélt valamit, az mind koppan. Nekem is kellemetlen, hiszen volt akik között szinte pénzfeldobással döntöttem.

Viszont a haza kísérés már csak egy lánynak jár. Az nálam már a döntés után van.


Ha akad más, aki tetszik neked, akkor közeledj felé. De ha ismét visszatalál hozzád, akkor ne utasítsd el valami hülye büszkeség miatt!

2012. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az az idegesitő,hogy ő folytatja tovább a barátkozást,mitha semmi sem történt volna....ennyire vak lenne?..
2012. aug. 5. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert most te vagy a... Tartalék.:\ Nem fog magától el hidegíteni csak azért ,hogy megint magához kelljen majd szédítenie.:S Szerintem csak játszott veled, ne búslakodj meg semmi, beszélj vele úgy ahogy eddig, DE ha valami kis jelét is adja ,hogy icceretlek ucceretlek csipi csöpi, röhögd pofán.:D xD Hidd el jó érzés lesz, csak nagy indulat kell hozzá.:/ De külömben azt fogja hinni ,hogy a játéka vagy. Vagy pedig, vallj.:/ Ami szimpibb, ha vallasz lehet el veszíted a barátságát, stb, de lehet ,hogy össze jöttök mert csak féltékennyé akart tenni, ha pedig úgy csinálsz ahogy először írtam akkor... Akkor is elveszítheted a barátságát és az is lehet ,hogy meg tudta volna magyarázni értelmesen.:/ Tudod mi nem látjuk. Leírtuk neked a lehetőségeket, a reakcióit már csak te látod.:S Sok sikert, nyugodtan írhatsz privibe.:)
2012. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:köszönöm szépen a választ,segitettél.:)

Nem fogom hagyni,hogy tartalék legyek....nem tudom,hogy ő mit gondol erről az egészről,és hogy eleinte mit akart tőlem...most csak azt tehetem,hogy várok,és elválik majd,hogy mi lesz...

2012. aug. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!