Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokaig szokot tartani az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaig szokot tartani az elso igazi szerelemem? Ezt most ugy ertem akivel osszekoltozol, esetleg fiatalon /17.18 evesen/. Vagy azok tartanak tovabb amik idosebb korban 20 eves korod utan ismerted meg a parod?

Figyelt kérdés
Ti hany evesen ismertetek meg a jelenlegi parotok, es miota vagytok egyutt?
2012. aug. 3. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerelem kérdése... ha tényleg elég komoly, akár tarthat halálig is... de a legtöbb kapcsolat megszakad, egy harmadik fél, vagy a szerelem hiánya miatt :(
2012. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is szerelem kérdése, inkább az összeillésé. A szerelem idővel szeretetté enyhül, és akkor szokott kiderülni, hogy mind a ketten tökéletesnek tartják-e a másikat. Ha megvan az összhang, akkor akár örökké is tarthat.
2012. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 16 éves korunk óta vagyunk együtt, gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Együtt érettségiztünk, együtt kezdtük el az egyetemet. Én már végeztem az alapképzéssel, most mesterizek, a párom folytatja az alapképzés 4. évet. Szeptemberben költözünk össze. Mi nagyon jól megvagyunk és nem érdekel, hogy hány évesen jöttünk össze, a kapcsolatunk felnőtt hozzánk :)


A párom szülei szintén fiatalon ismerték meg egymást, most lesznek 25 éves házasok, ebben a hónapban, épp most értek haza egy csodaszép kirándulásról...nagyon szeretik egymást. Remélem mi is ilyenek leszünk...:)

2012. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első komoly kapcsolatom 18 évesen kezdődött, 3 hét ismeretség után összeköltöztünk és majdnem 4 évig voltunk együtt. Eljegyzett, családot akart, én még iskolába jártam..... borzalmas volt a kapcsolat, elég későn jöttem rá, hogy nem is vagyok szerelmes belé. De tapasztalatlan voltam, ma már egy percig sem kínlódnék évekig fölöslegesen senkivel!

Azóta eltelt 8 év, és újra jegyben járok, 2 éve élek a vőlegényemmel.

2012. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó, de 20 fölött azért talán tartósabbak, nem meg abból sokaknál már házasság lesz.

Én 28 vagyok, 4 és fél éve vagyuk együtt és másfél éve a férjem. 17-től 21-ig volt két 2 éves kapcsolatom.

2012. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Később tartósabbak.
2012. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!