Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak több alkalomal is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak több alkalomal is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van a kapcsolatom ahol a csajom joval idösebb nállam. 3x csalt meg, ráadásul az elsö alkalommal 2 csávoval. megmondtam hogy kap 1 utolso esélyt! igazábol már nem 1x szakitot ö velem de mindig viszarirta magát. nemtudom elhagyni..nagyon szeretem!! ö is szeret..legalább is eztmondja! normális válaszokat várok..
2012. ápr. 28. 01:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha háromszor megcsinálta,megcsinálja többször is.
2012. ápr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Christian Death ***** válasza:
Szexeljel naponta vele, majd akkor nem lesz kedve felrelepni.Es ne hagy este magara.
2012. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájthatsz neki 1000x is,ha r1banc,akkor úgysem fog változni,a vérében van...viszont ha van tartásod otthagyod a francba...még a végén elkapsz valamit....
2012. ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem dugtad eleget.
2012. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez már ilyen marad, tesó!


Egyébként passzold már át, szívesen megraknám párszor, ha már ekkora rib@nc.

2012. ápr. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Hidd el, nem szeret. Legyél férfi és dobd ki!
2012. ápr. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ma megmondom neki hogy kesesen mást..3honapig szorakozott velem..most is felhiv hogy kivel dugtam amikor egyedül voltam egész este! és mondja h én hazudok. de amikor jobban megkérdeztem hogy miért csalt meg akkor ezt mondta:"nemtudom, de igazábol nem is csaltalak meg." na én itt éreztem h nagy szar van a lesesben
2012. ápr. 28. 09:09
 8/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha rendes szexet nem is, némi biztonságot tudsz neki adni, ha veled marad továbbra is. Vagy csak kényelmes és szereti, ha van mellette valaki fix, akire lehet támaszkodni anyagilag, vagy akárhogy, mind e mellett kell neki a felfrissülés a kaland.


Fordított esetben is megfigyelhető!

2012. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja és csak te tudod, hogy mit akarsz. Tartalék lenni, vagy első.
2012. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
elsö vagyok neki..mindig mondja hogy szeret meg ilyenek. de közben kérdezgeti hogy mi lenne ha szakitanánk...azért ez is eléggé utal arra h megcsal. most is a fodrásznál van, amit én fizetek neki..ugyogy nem az anyagi miadt csinálja ezt!
2012. ápr. 28. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!