Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltak és biztos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltak és biztos vagy benne akkor érdemes még várni és nem szólni és várni a végkifejletet vagy jobb minnél előbb közbe szólni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsaltak és biztos vagy benne érdemesebb lelépni. Szólnod sem kell, hogy miért léptél le. Talán magától is rájön.
2012. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyomor kérdése. Ha nagyobb benned a kíváncsiság, mint az undor, akkor maradj.
2012. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megcsinálta,meg fogja tenni még egyszer. 38/F vélemény.
2012. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha biztosan tudod,akkor tehetsz fel neki kétértelmű kérdéseket.Figyelni a reakcióját,aztán szembestíeni,és elzavarni a pi*ba...Aki egyszer megtette az meg fogja többször is,hiába ígéri le a csillagokat.Nem bocsájtanék meg neki.
2012. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felteheted 100szor a kérdésed ugyanazok a válaszok fognak érkezni,bárhogy csűröd csavarod a dolgot.
2012. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes húzni-nyúzni; nem rétestészta! Én hamar rájöttem, de adtam neki időt, majd rákérdeztem, ő nem tagadott, szépen csendben vége lett. Utána még próbálkozott bocsánatot kérni, de én úgy vagyok vele, hogyha még időt is adtam neki, de ezt nem értékelte, akkor nincs miről tovább beszélni.
2012. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!