Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolhatja magat?

Figyelt kérdés

Tetszik egy ferfi (sajnos meg a fonokom is) aki a napokban megkerdezte, hogy lehetne-e koztunk valami. Viszont kapcsolatot nem akar csak szexet. Nekem ennel tobb kellene. Szerintetek van esely arra, hogy kesobb valami komoly legyen koztunk? Regebb ota flortolunk mar egymassal. Oszinten szolva kicsit meg is lepett, lehet, hogy naiv vagyok de azt hittem ennel jobban tetszem neki. Elofordul olyan, hogy kesobb meggondolja magat egy ferfi ha mondjuk jo a szex?

Bocs az ekezetekert telefonfol irtam.


2012. aug. 26. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, főleg ha már előre közölte, hogy ő csak testileg vágyik rád.
2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha csak szexet akar akkor hagyd a fenébe.
2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!