Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még meggondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még meggondolhatja magát?

Figyelt kérdés
A barátnőm 5 hónap után szakítani akar, mert szerinte már nincs meg benne az a szikra ami még régebben megvolt. Én magyaráztam neki hogy nem tart örökké a rózsaszín köd, szeretem. Azt mondta hogy 2 hétig még gondolkodik rajta, de szerinte ez így nem megy tovább. Szerintetek van még esélyem? Fogok neko ezalatt hiányozni és meggondolja magàt? Vagy már ne is reménykedjek? :'( 15/F
2011. nov. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Amilyen fiatalok vagytok, sztem ez a lány még nem akar ennyire komoly kapcsolatot, szeretné még úgymond "kiélni" magát, esetleg talán másik fiú is lehet a dologban, biztos fogsz neki hiányozni, lehet még össze is jöttök egy párszor, de ne éld bele magad hogy veled fogja leélni az életét. Ha veled kell lennie úgyis összehoz még benneteket a sors, ha nem, akkor majd idővel nálad is elmúlik a szerelem és találsz olyat aki úgy szeret ahogyan te őt. Engedd el ha menni akar, sztem.
2011. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem öt hónap után lesz házastársi szeretet a szenvedélyből.
2011. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy házasságot akartam. Egyszerűen csak nagyon szeretem és még együtt lennék vele ameddig ez tart - még 1 hónapig, 3 évig vagy ha úgy van akkor egy életen át.
2011. nov. 9. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Öt hónap semmi. Próbaidő. Az is belefér, hogy egyszerűen megunt.
2011. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem tart örökké. Szerinted a sok halálig tartó házasnak végig volt rózsaszín köd? Tuti nem. Átalakult szeretetté, szerették egymás hibáit is, megvolt a bizalom, minden ami kellett. A rózsaszín köd csak egy gyorsan múló fátyol. Mostanában lendült fel ennyire a szakítás, ha elmúlik a köd. Régen nem volt ez, próbáljatok régimódiak lenni.
2011. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: Én is pont ezt magyaráztam a barátnőmnek! De ő nem nagyon akarta elhinni. Nálam ez a "rózsaszín köd" már hamarabb átalakult szeretetté, nála most jött el ez az időszak, de úgy vettem észre hogy megijedt ettől... Az még az egyik reményem, hogy megbeszéltük, beszélget erről az egyik barátnőjével, akinek több mint 1 éve van párkapcsolata, ő elmagyarázza neki ezt, amit én is próbáltam, talán megérti és észheztér. :(
2011. nov. 10. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Akkor te már semmit nem tehetsz az ügy érdekében amíg nem dönt.

2011. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!